Evli Bir Çiftin Yanında Kalma Zorunluluğu
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   trueliving
   O kadar zor ve kötü bir durum ki arkadaşlar başınıza geldi mi bilmiyorum ama üniversitenin ilk zamanı abimle yaşamak zorundaydım yaşlarımız yakındır eşiyle de aslında iyidir anlaşırızda ama değişik bir enerjimiz var aramızda. Ne çok seviyoruz birbirmizi ne de sevmiyoruö sanki gerginiz ama değiliz de bu böyle gitmedi zaten sonradan inat edip eve çıktımda rahatladım😄 Deneyimleyen, yaşayan var mı
    absurdizm
    evli bir çift bizim yanımızda kalmıştı 2 yıl civarı vee... Allah'ım sen koru. yani biraz daha kalsalardi ya onları bogacaktim ya da evden kacacaktim
     merivella
     Bende evli bir çiftin yanında kalıyorum şimdi cidden çok sıkıcı bunaltıcı yani kendi evime çıkacam diyorum ona da izin vermiyorlar bu arada o evli çift anam ile babam oluyor.
      silmarillion
      Görsel iyiymiş:) eniştemle delirmeceler postunu hatırlattı:)
       hulyali_qiz
       aileden biri bile olsa çekilmiyor
        patronicee
        İstanbul'da eşimin teyzesinde kalmıştım. Allahın adını verdi, sakın başka yerde kalmak yok dedi. Teyzesi benden 4 yaş büyük. Yatak odası benim odamın yanında. 1 hafta uykusuz kaldım bunların yatak gıcırtısı yüzünden. Bi dur be enişte, Bi yorul Bi nefeslen. Utan lan azıcık misafir gelmiş evinize. Gitmeden bir gün önce enişte kahvaltıya oturdu, başı yarılmış:D noldu dedim, odalarındaki duvar saati bunun kafasına düşmüş :) tövbe ettim bir daha evlilerin evinde kalmam asla.
         peripedia
         Ben üçüncü olmaktan oldum olası nefret ettim o yüzden ne iki yakın arkadaşın yanında takılırım ne iki sevgilinin ne de evli bir çiftin. Prensip meselesi.
          gulfemkaya
          Ya böyle şeylere kalmayız umarım hiç sevmemm
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.