Evlerimizdeki Yavrularımız
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   plazacalisani
   Son dönemde artan bilinç ve aynı zamanda modanın da etkisiyle evlerimize bazen kendimiz için bazen çocuklarımıza arkadaş olması için bazen de daha iyi bir hayat sunabildiğimizi düşündüğümüz için kedi köpek vb. evcil hayvanlar alıyoruz. Alan hayvanseverler arasında sıkça karşılaştığım bir tartışma konusu var. Kedi evin mutfağına girmeli mi ? Salonuna girerse koltukları çizer yerini bilmeli şeklinde. Bir kesim evcil hayvanları evin bir üyesi olarak görüp hiçbir şey yasaklamazken bir kesim ev de onlara yaşam alanı sunmanın doğru olduğunu düşünüyor. Sizce evcil hayvanların evlerimizdeki konumu nasıl olmalı ?
    redblack
    Evde evcil hayvan olarak beni besliyorlardi sonra birakip gittiler 😕☹️
     peripedia
     Benim de evimde bir adet kedicik var. Ben pek iyi anlaşamıyorum kendisiyle ama kardeşim koynuna alıp yatıyor. Ben huylandığım ve onu sevmediğim için de benim odama girmiyor kendi kararıyla. Mutfağa girmesi ise yasak. Yemek yapılan ve yenilen yerde durmasını istemiyorum. Çok fazla tüy döküyor ve bizim kedimizin bazı konularda daha iyi eğitilmesi gerekiyor. Ama kardeşime kalsa başının üstünde tutacak kediyi hep. Kişiden kişiye değişir bu tür şeyler. Herkes kendi evinde nasıl bir düzen kurduysa ona göre bakmalı evcil hayvanlarına.
      sedefartuny
      En iyi dost olurlar kendileri, ses olurlar. Hoş bir seda dedikleri şey bu güzel yavrular. Ben yalnız yaşıyorum demiyorum artık soranlara. Minnuk var çünkü hayatımda. İyi ki varlar. Haliyle evin şurasında girmesin aman burada dursun durumu söz konusu değil benim için.
      /
      0

      Tarihe Göre

      İçerik bulunamadı.