Evlenmeyi İsteyip Bekar Kalmak
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   hogwartsmektubugelmeyen
   Y kuşağının genel problemi sanırım. Bir arkadaşım, daha doğrusu liseden yakın bir arkadaşım. Uzun yıllardır erkek arkadaşıyla birlikte. Hatta Ankara'da tanıştılar, arkadaşım okulu bitince İstanbul'a döndü diye sevgilisi de varını yoğunu bırakıp İstanbul'da bir hayat kurdu. Yaş 28. Evlenme teklifi etmiş, kabul etmemiş. Evlilik kafasına girmek istemiyorum diyor. Hem onunla olmak istiyorum hem de yalnız olmak istiyorum diyor. Garip bir durum ve kafa. Ama anlıyorum. Bu yaşlarda olup bekar olan pek çok arkadaşım aynı şeyleri hissediyor.
    fairytale-
    Bence henuz evlenmeyi dusunmuyor değil, o kisi ile evlenmeyi dusunmuyor...
     nickimdebileolmaz
     Garip bir durum değil, arkadaşın söylemek istediği sürekli seni çekemem böyle kalalım demiş iyi demiş 28 çok ileri bir yaş değil evlenecekseniz 35, 40 arası iyidir.
      asit
      Evlenmeden beraber yaşamak..
       tsukyomi
       Ne taktınız şu devlete ilişki onaylatmaya ha. Altı üstü bir yüzüğe ne anlamlar yüklediniz breh breh. Sanki evlilik olmadan aşk meşk olmuyor, sanki bekarlık yalnızlık demek.
        sedefartuny
        Bir evlilik mevzu gidiyor günlerdir nasıl bir bilinçaltıdır bu pandemi şartları herkes üremek istiyor tezi doğru mu acaba. Evlenmeden de oluyor o yalnız takılmayın bu kadar şu evlilik mevzusuna arkadaşlar.
         gizemino
         Y kuşağının evlenenlerin z kulağıyla esledip y kuşağını yalniz bıraktılar sanirim. Ama cidden öyle evlenmek isteyip evlenmeyen bir y kuşağı var. Umarim istedikleri gibi olur diyelim
          dikistutmaz_sabri
          fakir oldukları için evlenemiyorlardır iki tarafın isteyip evlenememesinin açıklaması bu
           mrlawyerkk
           Evde kalmak yani bilmem zordur. Evlenmek başlı başına zorlu bir süreç zaten herkesin dilinde olduğuna bakmayın o kadar da kolay bir şey değil.
            littlejohn
            Bana biri su kusaklarin yas skalasini payalsabilir mi 😅
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.