36
20.7.2020
Evlenmemek İçin Aslında Aşırı Geçerli Sebeplerin Olması
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   pillowtalk
   Bu devirde evlenmek cidden akıl mantık işi değil. Zaten her şey çok pahalı, iş bulmak çok zor. Ayrıca sevdiğin ve aynı zamanda anlaşabildiğin birini bulmak hepsinden zor. Bunlar bile başlı başına yeterli bile sebepken neden evlenelim ki? Boşanma oranları da bu düşüncemi gayet haklı çıkarıyor bence.
    ata3444
    Kesinlikle Katılıyorum 👏🏼👏🏼 Ancak Evlenmek istememin de Çok Geçerli Bir sebebi Var... Çocuğum olsun istiyorum..
     benita
     Evlilik yoluna girerken her şey mükemmel gözüküyor doğru. Cinsellik, aynı evde yaşamak, kahvaltı sunumları, arkadaş davetleri.. bunların hepsi anlık zevk, bitince aynı yastığa başını koyduğu insanlara bakıp bi aydınlanma yaşıyorlar sonrası malum..
      hysosiri
      Ay ablam evlenicek çok zorlu bir süreçten geçiyo gördükçe soğuyorum
       ilsasilem
       Evlenmek için gerekli her türlü malzemenin evlilik adı altında fahiş fiyatlara satılması
        roxannee-
        neden evlendiğini bilmeyen insanlar o kadar çok ki.
         tsukyomi
         Evlenmeden de özendiğiniz o evli hayatını yaşayabilirsiniz. Sadece yüzüğünüz, cüzdanınız ve boşanma probleminiz olmaz. Aslında şu üçü bile evlenmemek için bir sebeptir. Yıl 2020, ailenize ihtiyaç duymadan hem maddi hem manevi olarak kendi ayaklarınızın üstünde durabilen bireylersiniz, soyut zincirlere bağlı kalmayın. Erkenden evlenip çoluğa çocuğa karışmayın, sonra olan çocuğa ve topluma oluyor.
          velevkiozge
          Evlilik garip bir durum. Bir şeylerin legalleşmesi süreci gibi. Birini sevdiğinizde her şey özgür ve legal olmalı halbuki. Evlenmeyin bu yüzden
           izinde
           Erkek için saltanat, hele ki çalışıyorsa kadın için kölelik
            rocknrollbabe
            Kafa dengi birini bulursan neden olmasın ama insanlar hep mi iki yüzlü hep mi pisliğin teki olur hepsi bildiğin oyuncu oscarlık performans sergiliyorlar gerçek yüzleri sonra çıkıyor😂
             zimbo
             Evlilikte ilk 5 sene karımla doyasıya gezmek görmek sonra bir de güzel kızımız olsa tadından yenmez. Ayrıca eşimin de hayat dolu bir kadın olması büyük bir şans olur benim için. umarım böyle bir kadın ile tanışır ve süreci onunla güzelleştiririz.
              kedisesii
              düğün yapmamak için
               fuind
               Evlenmek dediğin birlikte özel şeyler yaparken 'elalemin' ses etmemesi için mürekkeple karaladığın 2 satırdan ibaret. Evlenmeyin arkadaş. Sevin, sevilin, sevişin. Bunu sanal zincirler olmadan yapın.
                merimor
                Hayatı sevmek gibi
                 zeynebio
                 Evlenmek güzeldir kim ne derse desin. İnşallah isteyen herkes evlenir.
                  zodyakli
                  Hayat pahalı, evliliklerin içi boş, anlamı yok,anne baba olmanın değeri yok. Evlenmek için evlenen insanlarla dolu etraf.
                  /
                  0

                  Tarihe Göre

                  İçerik bulunamadı.