Evlenmek İçin Söz Verdiğiniz Biri Var mı?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sebnemsertuna
   Bir komşumuzun yeğeni en yakın arkadaşıyla beraber 'Eğer 35 yaşına kadar evlenmezsek birbirimizle evleneceğiz.' diye söz verdi. Bakalım evlenecekler mi? Şu an ikisi de 32 yaşında kaldı üç yıl.
    onurkirimlioglu
    tam filmlik
     benita
     Ya 35 yaşına gelene kadar evlenip boşanırlarsa?
      sedefartuny
      Çocukken çok yapardık. Benim rahat iki üç kişiye sözüm vardır. Çocukluk işte. Her kalp atışını evliliğe giden yol sanmak. Minik bakışmalarda bile o kişi ile evleneceğini düşünmek.
       paarantez
       Olmaz mı.. söz verdik vermesine de söz veriğim kişi sevgilisine evlenme teklifi etti.. ve bilin bakalım bende ne yok 🤦🏻‍♀️
        sevonu
        Teklif oluuor ara sıra ama söz veremem
         rarero
         Benim vardı. Her ne kadar şu an mantıksız geliyor olsa da zamanında böyle bir söz vermiştik. Mantıklı bir evlilik olur ama aşk evliliği olmaz. Vazgeçtim yani.
          migrostagaripbirkasiyer
          Nerdee saplik baki bizde 😁
           hysosiri
           Bence aşırı mantıksız, bir insan arkadaşıyla neden evlenmek istesin ki diye düşünürken arkadaşımın senin gelen teklifleri kabul edeceğin yok evde kalırsan ben seni alıcam demesi:) söz sayılır mi bilmem ama kendisine olumsuz yanıt verdim gerçi sormadı ama olsun benim şu anda ilişki düşünmüyor olmam 10 yıl sonra da düşünmeyeceğim anlamına gelmiyor ayrıca evde kalmak kadar iğrenç bir tabir duymadım kendi özgür irademle evlilik gibi büyük bir sorumluluğu almamayı terci H etmiş olabilir miyim acaba ???!!
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.