Evlenmeden Önce Karşı Tarafın Ailesinin Bir Önemi Var mı? Evleneceğiniz Kişiyi Ailesi Yüzünden Bırakır mıydınız?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   luna__
   onunla evleniyorum, ailesiyle değil
    berat_redflag
    Hayır
     mrsnl33
     Benim için önemli olmaz açıkçası,sonuçta evlendigim kişiyle beraber yasiyicam.Ama benim olduğu kadar,karşı tarafın tutumu da önemli.Haksiz olduğu zaman bile ailesini savunan biriylede mutlu olamam tabi.
      torture
      tabi ki de karşı tarafın ailesiyle iyi anlaşmayı herkes ister ama sonuçta onlarla evlenmiyorum bu yüzden hayır
       _gizem_
       bence önemli değil sonuçta ömrüm onun ailesi ile deil onunla geçicek
        miller
        kuzenimin başına gelen bi olayı anlatayım. bunlar iki aşıklar deli gibi daha sonra ailelerin tanışma faslı var. kız tarafı biraz böyle paracı çıktı. yani geleneklere göre takılar falan tamam önemli diyelim ama o zaman unutamadığım bir şey öğrenmiştim. tabutlu bilezik! bunlar tutturdular tabutlu bilezik isteriz diye. korkunç aq. tabutlu bilezik ne lan diyorum çocuk aklımla ki kafamda canlananlar çok korkunç iğrenç şeyler. bir insan böyle bir şey neden ister diyorum yani aklım almıyor. evleneceksin ve tabutlu bi şey istiyorsun. kavgalar edildi yok almayız yok alacaksınız kız vermeyiz. suratlar asıldı. ve o tabutlu alındı lan şaka gibi. koyun satar gibi kızlarını öyle verdiler. bizimkiler de yok babacım almıyoruz demediler aldılar. bu olaydan sonra ailenin önemli olduğunu fark ettim küçük yaşta. kızın ailesi hayvansa kendisinin de öyle olmama ihtimali maalesef zayıf. düzgün insan olabilir mi olabilir fakat o kadar şeye maruz kalan insan elbette deforme olur ya. tabutluya bak tabutluya. vay aq. iğrenç anasını satim çok zevksiz işi.
         lafgzf
         Önemi var ama ailesi yüzünden bırakmam
          kitaptakikurt
          geçin bu veled bakış açısını bi halt bildiğiniz yok hayat öyle değil işte.yok efendim ben onla evleniyorum da ailesinle evlenmiyorum hede hödö de bana sadece o lazım da...yok öyle bişey gidin ananıza babanıza sorun bakalım öylemiymiş?evlilikte iki kişi değil aileler evleniyor.iki ailenin birbirine hiç uymadığı ve taraflar birbirinin çocuğunu sevmediği istemediği bir evlilik tam bir hatadır.çocuk olacak birgün hadi dedemlere gidelim babanneme annaneme gidelim diyecek aile olarak ziyarete bile gidemicekler aynı şekilde misafirliğe bile evlerine gelemicekler torun görmeye.canlı örneklerini gördüm çevremde tecrübe konuşuyor.bu sebeple de bitirdiğim ciddiyete taşımadığım bir ilişkim oldu.aile herşeydir unutmayın.
           fairytale-
           Evlendikten sonra tanışma fırsatı buldum gsgdgf suan ki kafam olsa net bırakırdım ailesi yüzünden hdhdgd
            badideasensei2
            Önemli, bir de 3. Kişilerin ne dediğini kafanıza takan insanlarsanız daha da önemli. Anneannem en son 2 yıl önce, dedem ise 4 yıl önce geldi bize. Dayımın ne zaman geldiğini hatırlamıyorum dahi. Bunların hepsi babannmem ve annemin ailesi arasındaki saçma anlaşmazlıklar yüzünden.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.