Evlenince Yapılması Zorlaşan Bazı Sosyal Etkinlikler
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   almila__
   İster kadın olun ister erkek evlendikten sonra hayatımızda gerçekten ciddi farklılıklar yaşanıyor. Tabi ki bu durum sosyal hayatımıza ve evlenmeden önce yaptığımız sosyal etkinliklere kadar değişiyor. Yani bir örnek verecek olursam : arkadaş takılmaları, arkadaşlarla eğlenme, gidilen dans kursları, kamplar yani aklınıza gelecek bir çok etkinlik artık yavaş yavaş evlilikle birlikte bitiyor. Tabi ki herkes için geçerli değil bu durum bazı evli çiftler için geçerli. Gerçekten çok anlayışlı çiftler de var. Sosyal etkinliklerine karışmayan, arkadaş takılmalarını ve gezmelerini normal karşılayan ama ben belli bir kitlenin bu tarz şeylerden bizzat rahatsız olduğunu görüyorum. Sizce evlilikte bazı sosyal etkinliklerimiz kadın veya erkek farketmeksizin kısıtlanmalı mı ?
    patavatszmelek
    Vallaha bana insanların kendine güvensizliğinden gına geldi. Kıskançlık eşine, sevgiline ya da hemcinsine güvenmeme olayı değil. Kendine güvenmiyor kimse... "Biri gelir sevdiğim kişiyi benim elimden alır" diye ödü patlıyor milletin. Sevgiline, eşine güvenmiyorsan onunla ne işin var? "Ona güveniyorum hemcinslerime güvenmiyorum" tamamen yalan. Millet ne yapsın senin, benim sevgilimi, eşimi? Aldatıyorsa da siktirsin gitsin. Beni aldatacak potansiyeldeki insanla ne işim var? Ama işte olay o değil, sizi aldatma potansiyeli varsa elinizden gider diye korkuyorsunuz, aldatma potansiyeli olmasa bile kendinize güvensizliğinizden bir yere salmıyorsunuz. Bırakın evlenmeyi, sevgili olunca bile yapışık ikizler gibi gezenler var. Hiç ne özel hayat, ne hobi ne bilmem ne kalıyor.
     _gizem_
     gece kulübü fln olabilir evlilere göre değil pek gece hayatı tabii nasıl birisi ile evlendiğinize göre değişir
      berat_albayrak_
      İçerisinde kaeşı cinsin bulunduğu tüm etkinlikler
       eflayilmaz
       Şöyle başlıkları görünce gerçekten evliliğe karşı soğuyorum. Birlikte yaşayan sevgililerle evli olan insanlar arasında ne fark var tam olarak? Bir kuruma bu kadar ciddiyet yüklenmemeli
        moon-night
        kızlarla evde toplanıp bütün gece ağlayıp çoklat kemirmek
         gulfemkaya
         Arkadaşlarınla evde kalmalı gece partisi yapmak hayal olur.
          n_ismaill
          HALISAHA
           adil-kopuz
           Tek eşlilik bana göre değil aynı düşünce de biri olursa evlenirim .ama öyle cesur kadın da yok .
            kisi
            Eşli dans (tango vb.) kursuna yalnız gitmek vb. kısıtlanabilir. Ancak eşinizin sosyal hayatını çok kısıtlar ve yapışık ikiz gibi yaşamaya kalkarsanız zararını siz görürsünüz. O kadar yakın iki insanın uzun süre iyi geçinmesi imkansıza yakın.
             samyeli90
             O yüzden evlenmiyorum rahatımı hiç bozamam
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.