Evleneceğiniz Kişinin Eski Sevgilisine Davetiye Göndermesi Sizi Rahatsız Eder mi?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   eflayilmaz
   Düğün öncesi kopan bir kıyamet sonrası ayrılan bir tanıdığımızın hikayesini size de anlatmak isterim. Düğün davetiyeleri dağıtılmaya başlanıyor 1.5-2 ay sonra da düğün var. Tanıdığımız için Gülşen abla diyeyim. Gülşen ablam da davetiyeleri bakıyor falan. Sonra birden düğün davetiyelerinden birinin nişanlısının eski sevgilisine davetiye olarak gittiğini öğreniyor. Orada konuşmalar vs. olmuş. Nasıl öğrendiğini çok detaylı bilmiyorum. Bu olay sonrasında büyük bir kıyamet koptu ve tartıştılar ağır bir şekilde. Düğün arefesinde yüzükler atıldı. Sonrasında nişanlısı bir şekilde ikna etti bir iki haftaya evlenecekler fakat bu konu hakkında ne düşündüğünüzü merak ediyorum. Yani eski sevgilisiyle arkadaş olarak kalan birçok insan var. Ben davetiye göndermekte bu kadar büyük bir sıkıntı görmüyorum açıkçası. Karşı taraf da gelmek istemez belki. Gelse de iki medeni insan gibi otururlar. Böyle şeyleri çok büyütmemek gerekiyor gibi geliyor bana.
    mrsnl33
    Altın filan takacaksa,gelsin
     imcherry_
     hayır gelsin çatır çutur çatlasın, bak nasıl evleniyoruz skjfskfjdjf
      tenesirpaklayacak
      Öpüşüp koklaşılan, sevişilen eski sevgilinin orada ne işi var amk. Davet edilmesi büyük yanlış, davete gitmesi daha da büyük yanlış. Bi de şu eski sevgiliyle arkadaş kalma olayını hiç anlamadım. Anlamıycam. He amk. Yiyişin s!!evi!şin sonra da geçmiş geçmişte kaldı... Hee geçen geçmiş. Biliyoruz onu zaten. Ne işi var düğünde dernekte. Arkadaş bile kalınmamalı. Hatta shotgun ile vursak yeridir de şiddete karşıyız.
       monaiman
       Yok artık oldu olacak sevişeceğimiz odaya da girsin.
        sairsel
        Yok artık! Gelsin nikah şahidi olsun birde!
         slmbnarda
         Resimdeki gibi bir davetiyeyse eder :)
          catherine-earnshaw
          Sırf eskilere nispet yapmak için benimle evlendiğini düşünürüm o zaman. Dümbeleğe bak! Bu dönemde birçok evlilikte saygı ve aşk bir arada değil ne de olsa. Ciddi ilişkim var, evleniyorum diye insan kendini güvende hissedemiyor artık.
           merilolika
           eski eskide kalmıştır bitmiştir gündeme koymaya ne gerek var ben olsam barışmazdım
            kafatamircisi
            Etmez ya o düğün iptal olur sadece)
             _gizem_
             yoooo UĞUR NERDESİN LAN ULAŞ BANA DAVETİYE GÖNDERCEM SANA MKMKFDMKDSMDS (eski sevgilim değil)
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.