Evleneceğiniz Kişinin Eski Sevgilisine Davetiye Göndermesi Sizi Rahatsız Eder mi?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   eflayilmaz
   Düğün öncesi kopan bir kıyamet sonrası ayrılan bir tanıdığımızın hikayesini size de anlatmak isterim. Düğün davetiyeleri dağıtılmaya başlanıyor 1.5-2 ay sonra da düğün var. Tanıdığımız için Gülşen abla diyeyim. Gülşen ablam da davetiyeleri bakıyor falan. Sonra birden düğün davetiyelerinden birinin nişanlısının eski sevgilisine davetiye olarak gittiğini öğreniyor. Orada konuşmalar vs. olmuş. Nasıl öğrendiğini çok detaylı bilmiyorum. Bu olay sonrasında büyük bir kıyamet koptu ve tartıştılar ağır bir şekilde. Düğün arefesinde yüzükler atıldı. Sonrasında nişanlısı bir şekilde ikna etti bir iki haftaya evlenecekler fakat bu konu hakkında ne düşündüğünüzü merak ediyorum. Yani eski sevgilisiyle arkadaş olarak kalan birçok insan var. Ben davetiye göndermekte bu kadar büyük bir sıkıntı görmüyorum açıkçası. Karşı taraf da gelmek istemez belki. Gelse de iki medeni insan gibi otururlar. Böyle şeyleri çok büyütmemek gerekiyor gibi geliyor bana.
    tenesirpaklayacak
    Öpüşüp koklaşılan, sevişilen eski sevgilinin orada ne işi var amk. Davet edilmesi büyük yanlış, davete gitmesi daha da büyük yanlış. Bi de şu eski sevgiliyle arkadaş kalma olayını hiç anlamadım. Anlamıycam. He amk. Yiyişin s!!evi!şin sonra da geçmiş geçmişte kaldı... Hee geçen geçmiş. Biliyoruz onu zaten. Ne işi var düğünde dernekte. Arkadaş bile kalınmamalı. Hatta shotgun ile vursak yeridir de şiddete karşıyız.
     mrsnl33
     Altın filan takacaksa,gelsin
      catherine-earnshaw
      Sırf eskilere nispet yapmak için benimle evlendiğini düşünürüm o zaman. Dümbeleğe bak! Bu dönemde birçok evlilikte saygı ve aşk bir arada değil ne de olsa. Ciddi ilişkim var, evleniyorum diye insan kendini güvende hissedemiyor artık.
       marer
       Bu kadar medeniyetli ayaklarını da bırakmak lazım yav, giden gitmiştir gittiği gün bitmiştir. Eski sevgiliden arkadaş markadaş olmaz, hatta mümkünse exle bi daha hiç konuşup görüşmemek lazım.
        tranquility
        Eski Sevgiliyle arkadaş kalınmaz abi. Bunu kabul eden Ruh hastasıdır.
         detokssuyu
         E bir zahmet rahatsız etsin yani. Olmaz. Böyle şeylerden hoşlanmam ben. İlişki bittiğinde iletişim de bitmeli bana göre. Hayatlarında birileri yoksa muhabbet devam edebilir ama hayatınızda biri varken eskiler ile görüşmeyin bir zahmet. Hele düğününüze asla davet etmeyin.
          monaiman
          Yok artık oldu olacak sevişeceğimiz odaya da girsin.
           sairsel
           Yok artık! Gelsin nikah şahidi olsun birde!
            imcherry_
            hayır gelsin çatır çutur çatlasın, bak nasıl evleniyoruz skjfskfjdjf
             somurtkan_sirin
             abi evlenecek kadar delirmiş ve birine gerçekten güvenmişsem ex'ini kim takar?
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.