419
26.5.2020
Evleneceğiniz Kişinin Daha Önce Birisiyle Cinsel Birliktelik Yaşaması Sizin İçin Önemli mi, Neden?
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   murat-orhan3
   Neden Önemli ?
    zeynebio
    Elbette önemli nihayetinde bekaret herkes için olan bir durum. Ve herkesin bekaretini evleneceği insana saklaması da önemli bir durum. Boşuna zina haram denmemiş. Şimdi modernlik deyip neler neler yaşıyor insanlar.
     buse01
     Önemli evet ama önceden yaşamış biri ve ben adamı çok seviyosam o da beni seviyosa benim için sorun olmaz
      ezgisarikaya
      ben sadece dm'ye salyasını bile silmeden yazan tiplerin burada ''bakire olmazsa olmaz yeaaa'' demelerini okumaya geldim. dur patlamış mısırımı da alayım şöyle yanıma
       nobody1
       Yani ne yalan söyleyim önemli, dikkate alırım yani...
        excelans01
        Erkekler evlenmeden önce bir sürü kızla yatıp kalkıp evlenmeye gelince de bekareti sorgulaması günümüzün en mantık dışı hatası öyle bir zamana geldik ki artık cinsellik her ilişkinin merkezinde bulunuyor ve çoğu ilişki cinsellik olmayınca sağlıklı yürümüyor onun için evleneceğin kişiyi seviyorsan ne o nede sen geçmişini sorgulama
         damarcibasi
         Yıl olmuş 2020 Elon Musk Mars'ta koloni kurmanın planlarını yapıyor; biz burada neleri tartışıyoruz. Ley loy lim.
          necla-kaplan1
          cinsellik yaşaması benim için önemli değil. Ama daha önce aşık olduysa kabul etmem
           ketcaplisarma
           Olmaz herhalde yaa çünkü düşünsene onunla birlikte geziyom fln ve o öncesinde kim bilir birileriyle neler yaşamış.. bööööğğğ ıyyykk
            benita
            Neyse gülmemeliyim.
             kuyinist
             Evet. Yine harika bir konu. Sahsi gorusum ben tum bekaretimle onun karisina cikiyorsam onunda ayni sekilde olmasini isterim. Ha diger turlu de saygim sonsuz. Ama gelelim kendisi onlarca kizi elden gecirmis asla kendi namusunun farkinda degil ama karsisindaki kadinin bakir olmasini isterse orda dursun iste. Nasil birini istiyorsan oyle olmak zorundasin. Do you understand me???
              miss_depressive
              Çok da umrumda olmaz ya. Ne yaşadıysa yaşadı beni ilgilendirmez.
               transylvania
               Hiç bir önemi yok ve olmamalı.. Sene 2020 , hayatıma giren kadının geçmişi değil geleceği beni ilgilendirir.. Tıpkı benim geçmişimin değil , geleceğimin ve hayallerimin onu ilgilendirdiği gibi .. Bunu yazarken bile sıkılarak bunalarak yazdım sırf yazmış oluyum diye.
                bukii
                genç erkeklere sesleniyorum burada "önemli değil yeaa" diye konuşanları ciddiye alıp insanlar böyle düşünüyormuş demek ki gibi bir fikire kapılmayın.çoğu kızlara şirin gözükme derdinde.tabi ki de önemlidir.itin kopuğun onun bunun cum bucket yaptığı karıları siz ne diye seveceksiniz olum akıllı olun.
                 ofansifvekaramizah
                 -Geçmişi değiştiremezsin ama şu anı ve bundan sonrasını değiştirebilirsin.Belki geçmişte zorla veya istemeden yapmış olabilir. -Kendin gibi biriyle olman daha makul olur, her haltı yeyip, sonradan "Ben bakire kız isterim" demek hiç de güzel değil.Adil olmak lazım.Olmak lazım ki bakir erkekler bakir kadınlarla bakir olmayanlar da bakire olmayanlar la eşleşsin.Eşleşsin ki artık insanlar bir birine numara yapmasın yalan söylemesin. -Evleneceğin, insanı "Bu benden önce başkalarıyla sevişmiş, öğg, pis, namussuz, ahlaksız kız vs." diyerek seçemezsin.Düşünce ve fikirlerine bakarsın, seni mutlu ediyor mu, sana bir şeyler katıyor mu, senin için fedakarlıklar yapıyor mu, bir şeyleri göze alıyor mu vs. bunları düşünerek seçersin veya seçmen daha güzel olur. Eğer böyle yapmassan çoğu türk erkeği gibi paranoyak olup "Benden önce kaç kişi vardı, acaba en iyisi ben miyim, ya değilsim" gibi birçok soru sorarsın. -Aklıma geldikçe eklerim.
                  nurkirimtay
                  insan hayatta ne olacağını bilemez böyle bişeyi sorgulamak karşısındaki insanı yargılamaya girer ki buna kimin hakkı var ?
                   aliena
                   Bence önemli değil. Çünkü cinsellik dediğimiz şey kişinin kendisinin haricinde yaşanan o çekimle ilgilidir. Ve bu duyguyu kontrol etmek kişinin tamamen kendi tercihidir.
                    mark0352
                    ben de bakire olduğum için onunda olmasını isterdim
                     roxannee-
                     Elbette herkesin kendi bedeni kendi kararı. O beden senin arkadaşım. Kimse senin bedenin üzerinden sana hesap soramaz.
                     /
                     0

                     Tarihe Göre

                     İçerik bulunamadı.