Evleneceğiniz Kişide Olması Gereken Özellikler
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gossipdio
   Çağın problemi doğru insan nasıl seçilir ? Önceden hep kafamda tam olması gerektiği gibi bir insan arardım ama artık vazgeçtim. Anladım ki gerçekten tüm özellikleri size uyacak bir insan yok. İlla ki istemediğiniz özellikleri oluyor. Ben ilk saygılı olmasına bakıyorum. Herkese karşı. Saygı olmadan olmuyor bence küfür etmesi bile beni çok rahatsız eden özelliklerden. İkincisi ise çok fazla ailesini dinlememesi lazım :DD Üzgünüm ama bazen kötü oluyor. Flört ettiğim kişinin babası ayırmıştı bizi hemşire bulacakmış oğluna çocuk da tamam demişti ve kesmişti bağlantıyı.
    torture
    Anlayışlı olsun, beni kısıtlamamalı, ana kuzusu olmasın bir de eğlenceli olsun
     yabadabadu
     "O" olsun
      eski_bi_tanidik
      Beni çok sevmesi. Bana saygı duyması.
       patronicee
       Çükü olsun gerisi kolay iş.
        _zeynep_
        Genel görgü ve nezaket kurallarına hakim olması Uyumlu olması Şiddet uygulayan ya da uygulamaya çalışacak bir piç olmaması Eğer bir çocuğu olursa kız veya erkek ayırt etmeyerek davranması
         asit
         saygılı, eli yemeğe yatkın olan, en az önlisans mezunu, farklı dilleri konuşamasa da deneyebilen, son derece esnek, kanepe, masa,duvar, yatak ve gerektiğinde tavan yüzeyinde 4x4 moduna girebilen, arazi ve evde..
          absurdizm
          evlenmeye gerek yok sallayın bu düşünceleri
           sedefartuny
           Evlilik de evlilik diye ölüp bitmiyor olsun lütfen. Yalnızlık korkusu olmasın. Kendi başına da hayatına gayet güzel devam edebiliyor olsun.
            abdes_terligi
            biraz fit olsun, ne de olsa ben spor yapıp fit kalmak için bir sürü uğraşıyorum. Zeki olsun, eğitimli olsun. Hoşgörülü ve nazik olsun. Bana ilgi göstersin, bolca sarılsın, öpsün.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.