Evlatlıktan Reddedilmeyi Düşünmek
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   makeup-alp
   1 hafta önce aileme sizinde bildiğiniz üzere kendimi açıklamak istedim. Annem böyle yaşamak istiyorsan git nerede yaşamak istiyorsan orda yaşa gibi kelimeler kullandılar ve/veya doktora gidelim gibi kelimeler kullandılar. Anlık psikolojik bir baskıya maruz kaldım. Babam bırak ne yapıyorsa yapsın gibi kelimeler kullandılar. Ne annemden ne babamdan herhangi bir şiddet görmedim ama annem kendi ellerimle öldürürüm seni gibi kelimeler kullandılar ama devamı gelmedi. Arada bir Psikolojik Şiddete maruz kalıyorum. 1 hafta önce eve almadılar. Geceyi arabada geçirdim ama yarın eve geldim. Bende evimi taşıyıp en başta yapmam gereken ayrı eve çıkmaya karar verdim. Eskişehir'de bir ev kiralamayı düşünüyorum ama henüz kendi bilgisayarımı ve eşyalarımı toplamadım. Hala ailemle beraber yaşıyorum şu anda ama kesinlikle gerçek adımı atmış bulunuyorum. Ayrı eve taşınmam benim için yeterli olacaktır zaten onlara göre. Daha fazla açıklama gereği duymak istemedim. Gaza bassam bilgisayarım, eşyalarım ve işimin anında çöp olacağını düşündüm çünkü. Açtığım şirket sayesinde en az 6 ay içerisinde dolar kazanmaya başlayacağım ve sonra çalıştığım yerdende tazminatımı alıp çıkacağım. Tabiki tazminatsız kovulmamak için onlarında hiç bir şeyden haberleri olmayacak. İşler ilerlemeye başladığınde cinsiyet geçiş operasyonu için hastaneye başvurumu yapacağım. Muhtemelen 1 yıl içerisinde olacağını tahmin ediyorum. Tabiki ailemin haberi olacak bundan doktorun isteğiyle. Şu anda hemen olsa zaten iş bulamam ve seks işçisi olmaktan başka bir seçeneğim kalmayacağını düşünüyorum. Bu nedenle beklemem gerekecek.
    moon_night
    doktora gidelimden sonrasını okumayı sinirlerim kaldıramayacak gibi duruyor
     gregory_
     Dogru bildigini yap hayat senin hayatin, tazminati çok katma hesaplarina ama digerleri umarim istedigin gibi gider.
      berat-albayrak-official
      Üʟᴋᴇᴅᴇ sᴇʙᴇᴘsɪᴢ ʙɪʀ ʜᴏᴍᴏғᴏʙɪ ᴠᴀʀ. Eɴ ʙᴜ̈ʏᴜ̈ᴋ sᴇʙᴇʙɪ ʜᴏᴍᴏʟᴀʀɪ ᴅɪşʟᴀşᴛɪʀɪᴘ ʜᴀʟᴋᴀ ᴏ̈ʀɴᴇᴋ ᴏʟᴀɴ ᴠᴇ ʜᴀʟᴋᴄ̧ᴀ sᴀʏɢɪɴ ᴋɪşɪʟᴇʀ. ᴏsᴍᴀɴʟɪ ᴅᴏ̈ɴᴇᴍɪɴᴅᴇ ʙɪʟᴇ ᴏɢ̆ʟᴀɴᴄɪʟɪᴋ (ɢᴀʏʟɪᴋ) ʏᴀsᴀʟᴅɪ ʜᴀᴛᴛᴀ ɪᴍᴀᴍ ɪʟᴇ ᴍᴜ̈ᴇᴢᴢɪɴ ᴍɪɴᴀʀᴇᴅᴇ ᴜʏɢᴜɴsᴜᴢ ʏᴀᴋᴀʟᴀɴɪɴᴄᴀ ʏᴀᴘᴛɪᴋʟᴀʀɪ ɪşᴛᴇɴ ᴅᴇɢ̆ɪʟ ᴄᴀᴍɪᴅᴇ ʏᴀᴘᴛɪᴋʟᴀʀɪɴᴅᴀɴ ɪᴅᴀᴍ ᴇᴅɪʟᴍɪşʟᴇʀᴅɪ
       mrsnl33
       Senin adına üzüldüm gerçekten.Sonucta senin hayatın,senin kararın.Ailen de keşke daha anlayışlı davranabilseydi.Ama şu da var,kendine ait bir hayat,yeni bir iş kurmuşsun artik,bu şekilde kesinlikle daha da mutlu olacaksın.
        gramada
        Çok iyi bir insansın umarım herşey gönlünce olur
         sadisfekshin
          kayaca
          Umarım mutlu olursun gerçekten zor ve sana bol şans diliyorum...
           pazartesi
           Benim takıldığım nokta şu: annene babana neden cinsel hayatını açıklıyorsun ki. Biseksüelim ve ailemin bilmesine hiç gerek yok. Sonuçta onlara ne 🤷🏾‍♀️ cinsiyet geçişi çok pahalıdır, para biriktirdikten sonra evden ayrılsan daha rahat edersin.
            samyeli90
            Ailelerin çoğu özellikle anne ve babalar homofobik oluyor benim annem mesela homofobiktir ama cinsiyet geçiş operasyonunu destekliyor mağdem öyle hiasediyorsun kadın ol ya da erkek ol diye konuşmalarımız oluyor bizim ailede ki biri için söz konusu olmasa da konuşuyoruz ama LGBT konusunu asla desteklemiyor kadının erkek erkeğinde kadın için yaratıldığını savunuyor Umarım herşey gönlünce olur ☺️
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.