Evden Çalışmak mı Ofiste Çalışmak mı? Neden?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   fakatmuzeyyen
   Evden çalışmak nam-ı diğer homeofiscilik halihazırda var olan lakin pandemi sürecinde daha da değerlenen son derece zor bir durumdur. Homeofi çalışmış bir olarak ne adar zor olduğunu anlatmak dahi zor. Yaşamayan asla bilemez. Kulağa hoş gelir ama yönetilmezse ilmek ilmek içine kapatır insanı, sosyallik kavramını yitirmeye başlar ve sokaktan zevk almamaya başlarsınız. Yani demem o ki zordur arkadaşlar homeofiscilik.. Ofiste çalışmak avantajları ve dezavantajları pişti pişti olabilecek bir durumdur. Sabahın erken saati kalkıp gitmek çok can sıkıcı olur tabi bir de metropolde yaşıyorsanız iş çıkış trafiği var. Ofiste sevmediğin insanlar olabilir gibi gibi gibi.. Avantajı ise hareketlilik söz konusu.. Bu o an can sıkıcı gibi gözüküyor olabilir ama uzun süre homeofis çalışmayan o hareketliliğin güzel bir şey olduğunu anlaması biraz zor gibi.
    amakafamiznasiguzel1
    her ne kadar tam bir ev kuşu olsam da tabiki ofiste çalışmak. her şey daha düzenli, herkes tam organize. öbür türlü çok dağlıyo insan, disiplin yok bişe yok.
     vsjvsjvsjv000
     Sokakta çalışmak. Nedeni de; evde mümkün değil, ofise de beni almıyorlar😂
      benita
      Evden çalışmak çok konforlu ama acemiyseniz o konfor zulüm oluyor
       redblack
       Uzaktan calisabilme gibi bir sansim yok, işimi de seviyorum. Bazen insanları sevmiyorum ama hep muhattap olmak zorundayım. :/
        littlejohn
        Covidin en belali doneminde bile ofiste (sahada) calistim. Homeoffice nedir tecrube etmek isterdim dogrusu
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.