4
22.12.2020
Evden Çalışanlara Verilebilecek Harika Tavsiyeler
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   camparice
   Yaklaşık bi senedir, okuyanıyla çalışanıyla evlerdeyiz ve tüm düzenimizi artık buna göre oluşturmaya başladık. Daha az kıyafet alıyor, daha az tüketiyor, evden yiyor, ev konforumuza daha fazla önem veriyoruz. Bir senedir de bunu deneyimlediğimiz için burda birbirimiz için paylaşacağımız önerilerin altın değerinde olduğunu düşünüyorum. Öncelikle ben mutlaka evde spor yapılması gerektiğini 10 dakika da olsa vücudun kullanılması gerektiğini düşünüyorum. Hele hele sabah bi on dakikalık vücut açma yogasının hem vücuda hem zihne çok iyi geldiğini düşünüyorum. Bütün gün sürekli oturduğumuz için, iyi ergonomik bir sandalyenin öneminin gittikçe arttığını düşünüyorum. Ayrıcaa yüksekliği ayarlanabilen laptop standları da oldukça efektif ve yer değiştirmeye, vücuda kan gitmesine olanak sağlıyor. Siz neler önerirsiniz?
    cinayetvaraga
    evi sık sık havalandırın. malum evlerde havalandırma sistemi olmuyor. taze hava iyi gelir.
     visnelikapkek
     Ders aralarında balkona çıkıp karton bardakla bekliyorum
      mrlawyerkk
      Fırsat bu fırsat diyip para biriktirin bir motivasyonunuz oluyor evde kalmak için böylelikle. Onun dışında tüm gün pijamalarla çalışmayın arada bir kendinizi içinde iyi hissettiğiniz kıyafetlerinizi giyin. Evdeyim nasıl olsa diye uyku düzeninizi ihmal etmeyin.
       helena22
       sabah güzelce uyanıp kendine güzel bi çalışma köşesi yapmak. öyle yemek yerken çalışmamak normal araların olması ve bitmesi gereken saatte de bilgisayarı kapatmak
       /
       0

       Tarihe Göre

       İçerik bulunamadı.