Evden Açlıktan Bitkin Düşmüş 30 Köpek Çıkartıldı: Hayvanlara İşkence Eden Kadın Gözaltına Alındı
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   dio-gundem
   Ankara’da evine topladığı kedi ve köpekleri işkence ettiği iddia edilen kadın gözaltına alındı. Evde yapılan incelemede aç ve yaralı halde 30 köpek çıkartıldı. Haber Global’den Ozan Ulaş Caymaz'ın aktardığına göre, Ankara’da bir kadın evine aldığı kedi ve köpeklere işkence yaptı. Şüpheli kadın, komşuların köpeklerin sesini duyması üzerine polise şikâyet edildi. Bölgeye giden polis ekipleri kadını ikna etmek için uzun süre uğraştı:
   https://www.youtube.com/watch?v=0WRusXlU1zY
   https://www.youtube.com/watch?v=0WRusXlU1zY
    benita
    Aç bırakanı aç bırakacaksın, tecavüz edenin bi tarafını keseceksin, işkence yapana aynısını yapacaksın. Diğer türlü biz bu haberleri okumaya devam ederiz
     lovewkoko
     tek derdi oyun oynamak, yemek yemek, başını sevdirmek şu hayvanların. ağzı yok konuşamıyo, nasıl kıyıyorsunuz bunlara. bu kadının cezası ne olacak şimdi?
      velevkiozge
      Bu kadın bunu neden ve nasıl yapmış araştırılmalı. Haberlerde sürekli bu durum yazıyor ancak nedeninden kimse bahsetmemiş. Bu cani bunu yaparken ne amaçlamış? Neden böyle şeyler okumaya devam ediyoruz sorusunun cevabı da olacak çünkü bu cevap..
       ozanesi
       Bu nasıl vahşet, benim aklım almıyor Ne istenirse şu masum yavrulardan.. Hayvanları sevmeyen ve onlara işkence edenler en ağır şekilde cezalandırılmalıdır. Çok merak ediyorum bunu neden yapmış olabilir
        z_uzumm
        Allah böylelerin belasını versin
         zodyakli
         30aç ve yaralı hayvan kim bilir ne zamandır o kadınla kimse fark etmemiş mi daha önce. O kadının akıl sağlığı yerinde değil belli ama o yavruların ne suçu günahı ne. İnsanlığın şu hayvanlara yaptıkları beni kahrediyor.
          coronavirus
          Bunu bir erkek yapınca 'işkence eden erkek' diye özellikle vurgulanıyor mu? Cinsiyetin konumuzla ilgisi mi var?
           lilcat
           bir insana eziyet etmenin cezası neyse bunu yapan caniye de aynı ceza verilmeli.
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.