Evde Yapılması Kolay Hobiler
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gizemino
   Kısıtlamalarla birlikte hayatımızın büyük kısmı evde geçince insan yapacak yeni bir şeyler bulma arayışına giriyor. İlk başta kitap okumak, dizi film izlemek çok eğlenceliydi tamam ama bir süre sonra insanın ikisini de yapası gelmiyor. Ben de bu süreçte ne yapabilirim diye düşünüyordum. Annem örgü, tığ işlerini çok sever. Çocukluğumdan beri de yapar sık sık. Ben de bu vesile ile geçen ay kendimi örgü işlerine adadım. Kış mevsimi olunca insan bir şevke geliyor. Atkı örmeye başlamıştım. Tabii uzaktan yapması kolay geliyor da örmeye başlayınca işler hiç öyle olmuyor. Zor bela bitirdim bir atkıyı düz zincir. Daha da bulaşmak istemiyorum açıkçası sayesinde sinir stres sahibi biri oldum. Evde kolay çok da maliyetli olmayan hobi olarak ne önerirsiniz??
    mevsimlerdensnbahar61
    Sayılır mı bilmem ama ben ufak tefek şeyler yazıyorum yani hobi de denilebilir tabi
     irmak676
     Kendimi videoya çekiyorum. Boş boş bakıyorum bazen. Bazen ağlıyorum. Bazen makyaj yapıyorum. Kimse psikolojimi sorgulamasın.
      nobodyy1
      Resim çizin, ya da bir şeyler yazın, bu hikaye olabilir ya da kitap.
       benita
       Resim yapmak
        moon_night
        Uyumak
         vsjvsjvsjv000
         Mandala, resim yapmak.
          ladydisko
          ev dekorasyonu yapıyorum boş gözüme batan duvar vardı üstüne şekilli baskı yaptım bir süre boya kokladık ama olsun çiçeklerimi artırdım kendi çapımda derya baykal oldum
           damat-berat-official
           Haritacılık, tüm ülkelerin nerde olduğunu, hangi şehrin hangi bölgede olduğunu, tüm ülke bayrakları tamamen kafama kazınmış durumda
            tsukyomi
            Maliyetsiz, evde yapılması kolay hobiler de yetenek istiyor hani. Bende yok o. Oyuna, kitaba, kafada savaşlar kurgulamaya devam Yomi.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.