Evde Sıkılan Biraz Şeydir...
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   absurdman
   Ya evde sıkılabilen insanlar için yazılabilecek çok şey var ama bulamadığım için şeydir dedim, boşluğu beraber dolduralım isterim. Mesela bence biraz... ne bileyim... low'lar sanki... Ya dışarıya bu kadar mı bağımlı oldunuz, hayır ben sizi biliyorum dışarı çıktığınızda da sürekli telefona bakıyorsunuz. E ne anladım ben bu işten evinde de bak işte? 2020'deyiz internet çağındayız hepinizin elinde telefon bilgisayar var yapmayın allah aşkına. İnternet bir insanın ömrü boyunca sıkılmadan zaman geçirebileceği içeriklerle dolu. Tamam arkadaşlarımla görüşmek güzel olurdu ama sonuçta iletşim halindeyim hala. Sıkıntıdan pirinç sayan mı istersin amuda kalkan mı istersin bunlar nasıl abartılar yav... Kendinize gelin bak en az bir hafta daha evdesiniz ona göre. Manyak olursunuz bak samimi söylüyorum vazgeçin djfhgjdgj
    odenlihazal
    Ya tamam abartanlar var ama bi starbucks'ta oturmayı, düşük seste sakin sakin muhabbet etmeyi özledim 😥 Bunun gibi özlemler iç sıkıntısı yarattığından kötü oluyoruz yoksa kendi kendimi eve kapatsam bu günler böyle geçmezdi.
     old-but-ozge
     Galiba benim klostrofobim var asjhfgjdfhg zengin evlerinde olsam ben de sıkılmazdım ama DARAL gelmeye başladı artık.
      venussss
      Ben kendi kendime evde de dışarıda da vakit geçirmeyi seven bir insanım. Evde bunların hepsini yapıyorum fakat dışarıda da bunları yapmayı özledim. Ne biliyim, sanal alemde insanlarla konuşmakla karşılıklı konuşmanın verdiği duygu aynı olmuyor. Aslında sıkılmak da değil bu durum ya olan bütün şeyleri kafaya takıp can sıkıntısı yaşamak. En azından benim için böyle diyebilirim. Yoksa evde çok güzel vakit geçirilebiliyor.
       marer
       İnternet bilmeyen mi kaldı bu devirde diyordum ama okuma yazma bilmeyen bile kaldı. Yoksa evde oturmaktan sıkılan bence de şımarıktır.
        steteskop.gel
        Haklıdır..
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.