Evcil Hayvanlarını Kesip, Instagram Gruplarında Eğlenen Gençler!
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   dio-gundem
   Sosyal medya, ergenlik çağındaki bir grup gencin Instagram grubundaki korkutucu paylaşımlarını konuşuyor. Çocuk yaşta oldukları vurgulanan bu kişilerin evcil hayvanlarına zarar verdikleri ve bu görüntülerle de eğlendikleri belirtiliyor. Söz konusu gençler Twitter'da @ilwlorde isimli kullanıcının önceki gün yaptığı paylaşımlarla gündeme geldi. Kullanıcı, gençlerin kuş ve hamster gibi hayvanlara zarar verdiğini, buna ilişkin görüntülerin de Instagram grubunda paylaşıldığını söyledi. Gruptakilerin hayvanları kesmek dışında, her türlü kişi ve değere hakaret ederek de eğlenebildikleri görülüyor. Bir başka Twitter kullanıcısı @cansuuzdemir de bahsi geçen gençlerin grubuna dahil olarak onların konuşmalarını paylaştı. "Sürekli tecavüzden bahsediyorlar" Gençlerin insanın kanını donduran mesajlaşmaları 👇
   https://onedio.com/haber/evcil-hayvanlarini-kesip-instagram-gruplarinda-eglenen-gencler-909032
   https://onedio.com/haber/evcil-hayvanlarini-kesip-instagram-gruplarinda-eglenen-gencler-909032
    astrogurl
    Bunları yetiştiren anne babayı sorgulamak gerekmekte.
     cherry-cupcake
     ne kadar kötü haber bu ya okuyamadım bile.
      mervenizz_
      Siz gidin kendinizi kesin ADİLER.
       patiklipengui
       Bunlar ruh hastası biliyorsunuz dimi, normal değil bu davranışlar hangi yaşta olursa olsun. Tedavi edilmeleri gerekiyor.
        ahmetsakar
        cidden korkunç... tedavi edilmeli bunlar. ailelerine bir şekilde ulaşılmalı develetin de el atması lazım olaya. yazık şu çocukları böyle başıboş bırakan ebeveynlere.
         yikikbiri
         şu ülkeye iyi bir format atılması gerek
          ilsasilem
          Vahşet. Yazdıkları inanılmaz korkutucu. İki çocuk ne yaşayıp bu hale gelebilir? Klasik ergen tavrına benziyor aslında, kendini ispatlama çabasıyla büyük büyük şeyler yapmak, belirli değerleri aşağılamak vs Ama bu kadar abartıp bir canlının canına kıymak nasıl bir psikolojik durumdur benim aklım almadı
           tsukyomi
           Hayvan katli her zaman bir basamaktır. Seri katil olmayabilirler ama birçok katil önce hayvanlardan başlamıştır, önce gücünün yettiğine. Ergenlikte böyle şeylerin olması sağlıklı değildir, insan bir varlığa işkence ederek kendini kanıtlayamaz. Hepimiz ergen olduk, hangimiz bir hayvanın derisini yüzüp iştahla anlattık? Antisosyallik belirtilerinden biridir bu. Hayvan sevmek zorunda değilsin, gelen hayvanı kovarsın, olduğu yere gitmezsin ama derisini de yüzmezsin. Alanı sosyoloji/kriminoloji olan biri olarak söylüyorum, tedavi edilmedikleri ya da destek almadıkları sürece ileride bu çocukların 3. sayfaları süsleme olasılığı çok yüksek.
            thisisthelasttime
            Yorumsuz..
             sozdedegilgozde
             Bu nasıl bir eğlence anlayışı bu nasıl bir insanlık. Çocuk dediğin genç dediğinde merhamet olur diye bilirim ben ama bunu görememek beni çok üzdü. Bu çocuklarda da suç yok ailesi kim bilir neler yaptı bu çocukları da bu hale getirdi. Yazık çok yazık.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.