Evcil Hayvanların Para ile Satılması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   nekadarterbiyesizsin
   Aslında evcil hayvanları sahiplendirmek insanlara karşı pozitif bilinç oluşturmak için teşfik yollarına girmemiz gerekli diye düşünüyorum insanların birçoğu malesef evcil hayvan besleme konusunda illaki endişeleri oluyor, biri de ben. Acaba kendime bakarken bir hayvanı da kendim gibi birey olarak dahil edip sorumluluğunu nasıl alabilirim derken malesef barınaklarımızın durumu ortada bir yandan evcil hayvanların pet shoplarda para karşılığı satılması bugün dükkanın dışında kafeslerden birinde siyah beyaz tüylü gözleri mavi yavru denilecek kadar küçük bir tavşana rastladım beni gördüğü anda kafese usulca gelip ayağa kalkmaya başladı hazır hissetseydim hemen oracıkta kaçırmak isterdim TABİ BİR CANA FİYAT DA BİÇMELERİNE RAĞMEN ! ama malesef hoşçakal demek zorunda kaldım soruyorum size hayvanlara karşı nefret büyürken duyarlılık bir o kadar azalıyor bugün hayvanlara karşı bu ortak dünyayı paylaşıyoruz onlara peki ne yapıyoruz ?
    asit
    Haklısın kubicik. Hayvan hakları yasası çıkacak diye bir laflar dönüyordu. İnsallah hepsini kapsar ve geniş kapsamlı olur
     eflayilmaz
     Bir veteriner scottish ve british kedilerin anında sahiplenirken tekir türündeki kedileri sahiplendiremediklerinden bahsetmişti. Bunun üzerine de şöyle güzel bir cümle kurmuştu. Ben de altına imzamı atarım. Kedi mi seversin stil mi?
      ugur000
      saçma buluyorum ben
      /
      0

      Tarihe Göre

      İçerik bulunamadı.