Ev Temizliğinde İş Bölümü Sorunsalı
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   pillowtalk
   Her zaman ev temizleme fikrini öne atan kişinin 1-0 önde başladığı bir durumdur. Hemen kafasında planı yapıp ben odayı toparlarım siz yerleri süpürüp bulaşıkları yıkayın gibi cümlelerle karşısındaki kişilere söz hakkı vermeden işi çözümler. Herkesin en az işi yapmaya çalıştığı bu durum gerçekten çoğu zaman bir soruna dönüşebiliyor.
    patiklipengui
    Onu bunu bilmem yemeği yapan kişi işleri dağıtır.
     tsukyomi
     Onu bunu bilmem de ütü hep bana kitleniyor. Boyu sebebiyle perdeler ve camlar onda. Onun dışındaki işler ortak yapılıyor. Yemek çoğu zaman bende, nadiren onun da yaptığı oluyor. Ama lanet olası adi şerefsiz ütü hep bende. Hava olmuş 45 derece, o ütüyle oluyor 55 derece, üniformaları ütülemek zaten ekstra cehennem. Arap ezgileriyle çıkıyorum odadan. Ütü terördür.
      a.l.p.o.l.l.o.n
      Evde kim neyi en iyi yapıyosa onu yapsın bence. Ve en iyi ne yaptığını anca deneyerek bilirsin. Kavga çıkabilir doğru
       cellsyuss
       Evi temizlemek istesem kimseden yardım istemem. Benim işime karışmayın ve ayağıma dolanmayın, evi sildiğimde ise hemen batırmayın...
        detokssuyu
        Ben insanları işe davet eden tarafım. Kafamda bir sistematik var ona göre planlıyorum öbür türlü iş daha karman çorman bir hal alıyor.
         bluavera
         Ev ısı yapmak gıbı basıt bır eylem de dahı en az ısı ben alayım trıbıne gıren ınsanlarla bırakın sevgılı aıle falan olmayı arkadas dahı olmayın, bunu soyleme amacım su, eger bırısı aman su ısını baskasına yıkayım trıbıne gırıyorsa kucuk hesaplar yapan, tembel bır ınsandır. Menfaatcı kopegın tekıdır dolayısıyla, uzak durun. yada durmayın keyfınız bılır
          ulanayca
          hiç sevmediğim olay ya. annem her cumartesi temizlik yapardı. cumartesilerden nefret ederim o yüzden travma oldu.
           sedefartuny
           Bir şekilde yırttığım olaydır. Çok şanslıyım hayatımda bir şeyler olur ve ben o temizlikten yırtarım tabii bu demek değil ki evin altını üstüne getiriyorum. Gayet tertipli düzenli ve temizim ama bu büyük temizlik olayları hiç bana göre değil.
            mrlawyerkk
            Balkon temizliği nedense hep bana kalır. o ıslaklık o köpük nefret ettim. Yazın yine iyi de kışın ellerim ayaklarım çatır çatır çatlıyor resmen. Benim mıntıkamda da öyle çok kirletmeden temizleyeyim olayı falan da yok.
             sussusduymasinlar
             Evde olduğum için hizmetçi yerine konmaktan bıktım bugün bu durum iyice tak etti ev işlerini yapıyor olmam mecbur olduğum yada görevim olduğu anlamına gelmez annem de beni hizmetçi olayım diye dogurmadi heralde
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.