Ev Temizliğinde İş Bölümü Sorunsalı
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   pillowtalk
   Her zaman ev temizleme fikrini öne atan kişinin 1-0 önde başladığı bir durumdur. Hemen kafasında planı yapıp ben odayı toparlarım siz yerleri süpürüp bulaşıkları yıkayın gibi cümlelerle karşısındaki kişilere söz hakkı vermeden işi çözümler. Herkesin en az işi yapmaya çalıştığı bu durum gerçekten çoğu zaman bir soruna dönüşebiliyor.
    a.l.p.o.l.l.o.n
    Evde kim neyi en iyi yapıyosa onu yapsın bence. Ve en iyi ne yaptığını anca deneyerek bilirsin. Kavga çıkabilir doğru
     patiklipengui
     Onu bunu bilmem yemeği yapan kişi işleri dağıtır.
      corumluboy19
      Bu işin en kolay çözüm yolu evi fazla kirletmeden yapılan temizliktir. Haftanın 1 ya da 2 günü bu iş için idealdir. Kalpler kırılmaz.
       somurtkan_sirin
       odamı toplarsam şükrediyor🤭
        tsukyomi
        Onu bunu bilmem de ütü hep bana kitleniyor. Boyu sebebiyle perdeler ve camlar onda. Onun dışındaki işler ortak yapılıyor. Yemek çoğu zaman bende, nadiren onun da yaptığı oluyor. Ama lanet olası adi şerefsiz ütü hep bende. Hava olmuş 45 derece, o ütüyle oluyor 55 derece, üniformaları ütülemek zaten ekstra cehennem. Arap ezgileriyle çıkıyorum odadan. Ütü terördür.
         ladydisko
         Bir süre sonra sistem oturtarak düzene giren sorundur
          sussusduymasinlar
          Evde olduğum için hizmetçi yerine konmaktan bıktım bugün bu durum iyice tak etti ev işlerini yapıyor olmam mecbur olduğum yada görevim olduğu anlamına gelmez annem de beni hizmetçi olayım diye dogurmadi heralde
           mrlawyerkk
           Balkon temizliği nedense hep bana kalır. o ıslaklık o köpük nefret ettim. Yazın yine iyi de kışın ellerim ayaklarım çatır çatır çatlıyor resmen. Benim mıntıkamda da öyle çok kirletmeden temizleyeyim olayı falan da yok.
            sedefartuny
            Bir şekilde yırttığım olaydır. Çok şanslıyım hayatımda bir şeyler olur ve ben o temizlikten yırtarım tabii bu demek değil ki evin altını üstüne getiriyorum. Gayet tertipli düzenli ve temizim ama bu büyük temizlik olayları hiç bana göre değil.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.