10
25.8.2020
Ev Arkadaşı Sorunsalı
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   plazacalisani
   Günümüzde özellikle de bu ülke ekonomisinde ailemizden ayrıldıktan sonra tek yaşamak pek mümkün olmuyor. Ev kiraları faturalar aldı yürüdü. Demet Akalın bile elektirik faturasından şikayet eder durumda. Bizlerde anlaşabildiğimizi düşündüğümüz insanlarla bir evi paylaşmaya çalışıyoruz zaman zaman. Ama ortaya gerçekten çok komik anılar ve çoğu zaman trajikomik hikayeler çıkıyor. Benim ESKİ ev arkadaşım ESKİ sevgilimle öpüşmüştü... Hayat işte severiz KAZIK. Ev arkadaşınızla olan en kötü anınız ?
    benita
    Bir insan plastik makarna süzgecini nasıl kırabilir?? Eşyaların normal kullanımı dışında tepesine çıkıp tepindiğini düşünüyorum başka açıklaması olamaz.
     tsukyomi
     Ev arkadaşı konusunun ansiklopedisini yazarım, Meydan Larousse olanını. Tütsü severim, yani bir ay önceye kadar severdim. Bilhassa şeftali ve sandal ağaçlı olanları favorimdi. Gene yakayım dedim, bu debil Russki'yi dökerken bunları da yıkamış. Çakmağı çaktığım an yanındaki tütsüler de paketle birlikte alev aldı, az kalsın bir oda gidiyordu. Kızarım diye söylememiş beyefendi. Ulan yanarak ölecektim şerefsiz, beynim aktı korkudan. 3 yıldır bu ev nasıl havaya uçmadı, biz nasıl hala hayattayız bilmiyorum, büyük bir gizem bu.
      cokbilmisdegilcokbilen
      Bu konuda çok şanslıyım sanırsam. Hiç ev arkadaşı problemim olmadı üniversite yıllarında yurttan tanışıp eve çıktığım bir ev arkadaşımla sekizinci senemizi seviyoruz. Hala birlikteyiz <3
       ladydisko
       benim kendi evim vardı ama arkadaşlarım ev arkadaşı gibi durmadan bende kaldıkları için ev arkadaşından farkımız yoktu.
        _erenxq
        Uniye geçince bakarız :/
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.