Estetiksiz Kadın Kaldı mı?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   derinfeylesof
   Son kalem olan yakın arkadaşlarımı da bu konuda kaybettim ne yazık ki. En son birisi burun estetiği diğeri de dudak dolgusu yaptırdı. Ne güzel doğallar olarak yaşamımızı sürdürüyorduk, sosyal medyada herkesin aşırı estetikli olmasıyla dalga geçiyorduk ahhahsh şimdi kendi kendime dalga geçerim. Kötü bir şey değil ama ben sağlık sebebi dışında yaptırılmasını pek sevmiyorum, yapay geliyor. O insanla konuşurken bile sanki o değilmiş gibi, başka birisiymiş gibi duruyor. Hafif botokslara karşı değilim ama ciddi anlamda yüzün değiştirilmesini hoş karşılamıyorum. Herkes aynı oldu korkunç.
    fairytale-
    Var. Ben
     tsukyomi
     Hiç estetik yok şu an. Ama birkaç yıl içinde meme küçültmeye giderim, estetik sayılırsa. B/C cup pişmanlıktır. Kol da yakında iflas eder dragunovdan, bir de kol ameliyatı. Oh mis.
      iikuuj
      var ben
       turuncu_sapka
       Hala var ya yaptırmayan insan ama az kaldık sanırım
        asit
        Kafayı çizip Ömer'in Ezel'e dönüşümü gibi bir dönüşüm geçireceğim en sonunda.
         gundemss
         cidden yok gibi bir şey ama kimse kabul etmiyor estetikli olduğunu
          sedefartuny
          Ben kaldım valla çünkü korkuyorum hele hele burun ameliyatından yapmam yani çok zorlu bir süreç sanki. Yakın tarihte bir dolgu yaptırabilirim ama iğneden de korkuyorum ancak yapacak bir şey yok artık.
           mrlawyerkk
           Yapmayın tabii ki de kaldı her şeyi geçtim bu ülkede parası olmayan bir sürü kadın var ya nasıl yaptırsın estetik deli paralar çünkü. Ha istiyorlardır çok arzuluyorlardır o ayrı.
            samyeli90
            Hiç bir yerimde estetik yok ihtiyacım yok dudaklarım öne çıkık olduğu için yaptırma sanıyorlar ama orjinal Ama sanırım meme küçültneyi düşünebilirim büyük meme pişmanlıktır bıktım bitmeyen sırt ağrılarımdan
             bizimkiz
             kaldı canım herkesin önceliği değil ee çirkinde değiliz :D ama botoxla başlıcam bu sene belki dudak dolgusu yaparım ama sonradan eriyolar diye :D
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.