Esra Erol'un Programında Cinsel Tercihlere Müdahale Edilmesi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sedefartuny
   Evet arkadaşlar Esra Erol'a zaman zaman bakıyorum çünkü büyük olasılıkla sokakta karşılaşacağım, iş yapacağım ya da bir şekilde iletişim kurabileceğim insanların hayatlarını önemsiyorum. Bu insanlar bizden değil düşüncesinin tarafı değilim. Hayatlarımız farklı, sosyoekonomik durumlarımız farklı ama hepimiz bu ülkede yaşıyoruz. Neyse konuya geleyim. Bir anne evden kaçan kızını arıyor. Kızı Esra Erol buluyor. Stüdyoya geliyor. Kızın adı Suna. Suna'nın stüdyoya girdiği ilk an cinsel tercihini, biyolojik cinsiyetini reddettiğini anlıyoruz. Bunu hali hareketi, kıyafetleri ile ifade etmeye çalışmış ve ısrarla kendini bulmaya çalıştığını, farklı hissettiğini, farklı duygulara sahip olduğunu ve yalnız kalıp bunu gözlemlemek istediğini söylüyor. Annenin ve ailenin karşı çıktığı aşikar. Suna'nın derdini anlıyorlar ama kabul etmiyorlar. İnsanı ve insan ilişkilerini çok önemsediğini iddia eden Esra Hanım ne yapıyor? Israrla "Annenin en büyük isteği senin telli duvaklı gelin olman" gibi duyarsız cümleler kuruyor. Sürekli ekranda açıklayamayacağım sebepler diyor. Tamam Suna'yı ailesi ile buluşturdun. Kızın derdini anladın. Neden müdahale ediyorsun? Anne ısrarla bu yolun yanlış olduğunu söylerken Esra Hanım'da alkış tutuyor. Sinirlerim bozularak takip ettim konuyu. Bu program ciddi anlamda manipülatif bir politika izlemeye başladı ve çok rahatsız edici.
    kania_
    Bende dün izledim sonuna yakınken ben olayları cidden yanlış anlamışım.Açıkladığın için teşekkürler ben daha farklı bir senaryo sanıyodum ama esra erolun yaptığıda pek olmamış.Ama ekrandaki insanlara teşfik olmasın diyede yapmış olabilir ama ginede hoş olmamış
     badideasensei
     Yazık, tepkisi hiç hoş olmamış.
      moderndeli
      Aynı olayları farklı şekilde yaşamış biri olarak dün izlemeye gücüm yetmedi bir yerden sonra. Esra erolun evlilik programı sunarken tvye bağlanan lezbiyen bir bireyin bir kadına talip olduğunda 'böyle saçma sapan şeylerle gelmeyin' gibi birşey dediğini hatırladım. Çok bir saygı beklemediğim için de zaten izlemedim.
       mrlawyerkk
       ATV'de program yapıyor üstü kapalıda olsa bu gibi durumların yaşanabileceğini bir şekilde yansıtması bana göre başarıdır. Detayları tam olarak bilmiyorum ama böyle böyle aşılacak bu nefret. Minik adımlarla.
        detokssuyu
        Yok saymak isimli çalışma. Ben de denk geldim. Başlarda gerçekten anlamadığını düşündüm nasıl bu kadar kör olabilir diye feryat figandım ama sonra programda açıklamak istemiyorum olaylarına girince bile isteye böyle davrandığını farkettim. Madem öyle bu konuyu işlemeyeceksiniz Esra Erol. Topluma bu kızın yanlış olduğunu gösterme çaban utanç verici.
         agac-ceviz
         Esra eron gibi kezbandan ne bekliyorsunuz neden şaşırdınız
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.