Esra Erol'da Yapılan DNA Test Sayısının Covid-19 Test Sayısını Geçmesi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   detokssuyu
   Bu durumun farkında mıyız? Esra Hanım her gün programında birilerine DNA testi yaptırıyor. Gerçekten kurgu olmasını diliyorum aksi takdirde ülkenin büyük çoğunluğunun soybağı değiştirilmiş sonucu çıkıyor ortaya. Programa katılanların neredeyse tamamı biyolojik anne babaları ile birlikte değiller. Bugün yayınlanan programda iki arkadaşın aynı kadından çocuk sahibi olması şoku ile karşılaştık. O kadar karmaşık ilişkiler söz konusu ki Esra Erol, Müge Anlı gibi yazı tahtasında falan çalışıyor artık. Biliyorum belki birçoğunuz bu programı izlemiyorsunuz. Bana da izleme diyeceksiniz ama izlemeyince bu gerçek değişmeyecek. Şayet bunlar kurgudan ibaretse de RTÜK'ün programa kurgudur ibaresi koyması gerekmez mi? Çünkü bu program bunların hepsi gerçek bu bir reality show diye pazarlanıyor.
    busrawashere
    bir gün açtım sadece dinliyorum izlemiyorum bile yemin ederim ahlâkım bozuldu, kim kimi sikmiş belli değil
     imailahorsilahh
     Ülke baldızının kocasıyla ilişki yaşadıktan sonra tekrar eşine dönüp sonra yine eşinin kız kardeşiyle yasak aşk yaptıktan sonra kayın babasının kayınçosunun kız arkadaşı ile tek gecelik bir ilişkinin ertesi yine aynı kızın erkek kardeşiyle basılıp sonra durumu tatlıya bağladıktan sonra kocasının annesinin kızıyla fuck yapan insanlarla dolu
      asit
      düşük bütçeli family therapy işte :D
       lydia-bad-mood
       Rtük neden izin veriyor bu programa anlamadım kim kiminle kimden çocuk yaptığı belli değil netflixle uğraşacaklarına bunun gibi programlara el atsınlar.
        redblack
        mahalle tren olmuş gidiyor 🙄
         caresizcare
         Hepsi kurma geldiği için hiç izlemedim Bi arada eşlerin arasındaki sorunları çözmek için Bi program vardı Adam kadını kıskandığı için bacaklarını falan kapatıyor du
          peripedia
          Bu nasıl bir cesarettir cidden ya. Adama bu senin çocuğun, çocuğa bu senin baban ama çocuğum babası başka biri. Yazıl değil mi o çocuklara yine o aptal programlara muhtaç ediyorlar o çocukları. Çocuklar büyüyor bu sefer biyolojik anne babalarını aramak için Esra’nın kapısını çalıyorlar.
           gregory_
           Bu kadar çok senaryoya da az saygi lazim sanki.
            cinayetvaraga
            Esra Erol'dan sonrasını okumadım. Ciddiye alınacak bir şahsiyet değil. izleyenlerin de aklı başında birey olmalarından şüphe duyuyorum.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.