68
15.12.2020
Esra Erol'da Yapılan DNA Test Sayısının Covid-19 Test Sayısını Geçmesi
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   detokssuyu
   Bu durumun farkında mıyız? Esra Hanım her gün programında birilerine DNA testi yaptırıyor. Gerçekten kurgu olmasını diliyorum aksi takdirde ülkenin büyük çoğunluğunun soybağı değiştirilmiş sonucu çıkıyor ortaya. Programa katılanların neredeyse tamamı biyolojik anne babaları ile birlikte değiller. Bugün yayınlanan programda iki arkadaşın aynı kadından çocuk sahibi olması şoku ile karşılaştık. O kadar karmaşık ilişkiler söz konusu ki Esra Erol, Müge Anlı gibi yazı tahtasında falan çalışıyor artık. Biliyorum belki birçoğunuz bu programı izlemiyorsunuz. Bana da izleme diyeceksiniz ama izlemeyince bu gerçek değişmeyecek. Şayet bunlar kurgudan ibaretse de RTÜK'ün programa kurgudur ibaresi koyması gerekmez mi? Çünkü bu program bunların hepsi gerçek bu bir reality show diye pazarlanıyor.
    busrawashere
    bir gün açtım sadece dinliyorum izlemiyorum bile yemin ederim ahlâkım bozuldu, kim kimi sikmiş belli değil
     imailahorsilahh
     Ülke baldızının kocasıyla ilişki yaşadıktan sonra tekrar eşine dönüp sonra yine eşinin kız kardeşiyle yasak aşk yaptıktan sonra kayın babasının kayınçosunun kız arkadaşı ile tek gecelik bir ilişkinin ertesi yine aynı kızın erkek kardeşiyle basılıp sonra durumu tatlıya bağladıktan sonra kocasının annesinin kızıyla fuck yapan insanlarla dolu
      asit
      düşük bütçeli family therapy işte :D
       lydia-bad-mood
       Rtük neden izin veriyor bu programa anlamadım kim kiminle kimden çocuk yaptığı belli değil netflixle uğraşacaklarına bunun gibi programlara el atsınlar.
        redblack
        mahalle tren olmuş gidiyor 🙄
         monaiman
         Çarpık kentleşmeye güzel örnek.
          caresizcare
          Hepsi kurma geldiği için hiç izlemedim Bi arada eşlerin arasındaki sorunları çözmek için Bi program vardı Adam kadını kıskandığı için bacaklarını falan kapatıyor du
           peripedia
           Bu nasıl bir cesarettir cidden ya. Adama bu senin çocuğun, çocuğa bu senin baban ama çocuğum babası başka biri. Yazıl değil mi o çocuklara yine o aptal programlara muhtaç ediyorlar o çocukları. Çocuklar büyüyor bu sefer biyolojik anne babalarını aramak için Esra’nın kapısını çalıyorlar.
            gregory_
            Bu kadar çok senaryoya da az saygi lazim sanki.
             cinayetvaraga
             Esra Erol'dan sonrasını okumadım. Ciddiye alınacak bir şahsiyet değil. izleyenlerin de aklı başında birey olmalarından şüphe duyuyorum.
              odamdakimelek
              https://youtu.be/Xtn4nIP5axc
              https://youtu.be/Xtn4nIP5axc
              4.saniye olayın özeti
               sedefartuny
               Şu mevzulara asla tahammül edemiyorum. Ülkede bu kadar cahil, ne yaptığını bilmeyen insan olması sinirlerimi çok bozuyor. Üzerine tek bir yorum dahi yapmak istemiyorum çünkü hiçbir şey değişmiyor ve değişmeyecek.
                pazartesi
                Bir realite: kendi çocuğu sanarak başkasının çocuğunu büyüten baba oranı %20 👀
                 pillowtalk
                 Bu programın içeriği gerçekten beni hayretlere sürüklüyor. Bu kadar korkunç hayatlar böyle garip kafalar nasıl yaşanabiliyor? Kendime hayatsız diyorum ama buradaki hayatlara bakınca kendime haksızlık ediyormuşum gibi hissediyorum.
                  mrlawyerkk
                  Çocuğun soybağını değiştirmek suçtur. Bu çocukların yerinde olsam hepsini dava ederim. Normal durumlar değil. Bir programa meze edilemeyecek kadar ciddi olaylar bunlar.
                   okadin
                   Mide bulandırmaktan başka hiçbir anlam ifade etmeyen program. Bir yaraya da merhem olduğunu düşünmüyorum. Normal hayatları olduğunu düşünrn insanlar izleyip katarsis yaşıyorlar resmen.
                    gizemino
                    Bu kadın en son birilerini evlendirmiyor muydu ya
                     bisosyolog
                     Gerçekten normalde en küçük bir şey için bile ahkam kesen devlet büyükleri bu programlara nasıl tamam diyor?
                      tiroyitbezi
                      'Hani marjinal bizdik ..'
                      https://youtu.be/UZN7AESsjpo
                      https://youtu.be/UZN7AESsjpo
                      /
                      0

                      Tarihe Göre

                      İçerik bulunamadı.