382
25.10.2020
Eskilerin Yeni Biri Geldiğinde Onlara Üstten Konuşabilme Hakkını Kendinde Görmesi Saçmalığı
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   entelbukalemun
   Sen Nobel ödülü mü aldın? Mükemmel bir buluş mu yaptın? Savaşları mı bitirdin? Ben söyleyeyim: Hayır! Sen dio diye bir uygulamada kimseye yararı olmayan gereksiz şeyler yazan birisin. Aslında bu yazıların kimsenin umrunda değil. Yeni biri geldiğinde ona "bu yeni mi", "yeniler gelmiş dio'ya" gibi gereksiz üstten konuşma hakkını nasıl kendinde bulabiliyorsun? Bir uygulamada uzun zaman geçirmek mi veriyor sana bu hakkı? Meraktan soruyorum sana ey yazar. Neden yapıyorsun bunu?
    amakafamiznasiguzel1
    Çünkü zevk veriyo
     nobodyy1
     ne zamandan beri "bu yeni.." sözü hakaret? sana kötülük mü ettik, dışlandık mı, mobbing falan filan..? yeniye yeni diyoruz eskiye eski.. teallam ya. bi de sen bi kaç yenilerle konuşmaya çalış bakalım konuşabilecek misin. dislike çetesi yağdıracak şimdi likeları..
      benita
      Canım öyle istiyor
       gregory_
       Kompleks, sahiplenme iç güdüsü, rütbeli hissetme, bu kim lan hissi, ego, terbiyesizlik, saygisizlik, agir abi havalari aklima gelen sebepler, ama hic birini takma herkes herkese alisiyor.
        eski_bi_tanidik
        Yeni gelen insanın acemiliginden faydalanmak
         mevsimlerdensnbahar61
         Şimdi onu bunu bilmem de “Hayır! Sen dio diye bir uygulamada kimseye yararı olmayan gereksiz şeyler yazan birisin” diyip saldırmak sonra makul bir açıklama beklemek ne kadar anlamlı bilemedim hem kişi sorunu varsa kendi söyleyebilir o an öyle der başka bi dioda sohbet eder noluyoz ben anlamadım
          tam1peach
          Sakin ol bebeğim
           palmiye
           Bana da bazı diyaloglar çok komik geliyor 😁😁 baya baya gülüyorum bazen eski yeni muhabbetlerine 😂
            nickiharuto
            Herkesin daha iyi bildiği konular var. Yeni eski herkes dio diye bir uygulamada, insanların umursayarak, bilgilenebileceği ve öğrenebileceği yazılar yazabiliriz. çünkü yazan biziz. Eğlencesine de yazılabilir bknz:mantar kimdir
            https://dio.onedio.com/baslik/mantar-kimdir-1014360?t=popular&f=all&p=1
            https://dio.onedio.com/baslik/mantar-kimdir-1014360?t=popular&f=all&p=1
             lellu
             Şu yazdığın dio da gereksiz, buralar komple gereksiz
              cinayetvaraga
              Askerlik yapanlar bilir. Devrecilik diye bir şey vardır. Eskiler oranın ekosistemini, öncesini, evrimini, gelişimini görür. Keselerinde daha çok geçmiş olur. Paylaşacak daha çok detay olur. ister istemez o hale gelmiştir olaylar, olgular. Yeni gelince de mevzunun ucu dokunur, bir vesile eskiler daha çok birbiri ile temastayken yenilere takılır. Bu her yerde olur. işte, okulda, askerde, ... burada da olması çok normal. Kendi tarafımdan bakacak olursam yenilerle de guzel muhabbetler ediyorum. yeter ki artiz olmasın. Azıcık sezersem, izlenimi öyle olursa kimse kusura bakmasın da ben arşın 7.katından atlarım üstüne. Kimseye hesap vermem, eleştirenin amk. Hayatımda çok insanla uğraşyorum, burda da kimseyle boşa vakit harcayamam. Guzel insanlar var. onlar bana yeter. Rahatsiz olan varsa onların da taa amk.
               electraheart
               oha öyle birileri mi var
                yusufusludur
                Aman salla bea
                 sairsel
                 Gelen geçermiş, konan göçermiş! Dünya bile kimseye kalmıyordu dio mu kalacak? Herkes yerini bilir saygılı olursa eski yeni farketmeden itibar görebilir.
                 /
                 0

                 Tarihe Göre

                 İçerik bulunamadı.