Eskilerin Yeni Biri Geldiğinde Onlara Üstten Konuşabilme Hakkını Kendinde Görmesi Saçmalığı
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   entelbukalemun
   Sen Nobel ödülü mü aldın? Mükemmel bir buluş mu yaptın? Savaşları mı bitirdin? Ben söyleyeyim: Hayır! Sen dio diye bir uygulamada kimseye yararı olmayan gereksiz şeyler yazan birisin. Aslında bu yazıların kimsenin umrunda değil. Yeni biri geldiğinde ona "bu yeni mi", "yeniler gelmiş dio'ya" gibi gereksiz üstten konuşma hakkını nasıl kendinde bulabiliyorsun? Bir uygulamada uzun zaman geçirmek mi veriyor sana bu hakkı? Meraktan soruyorum sana ey yazar. Neden yapıyorsun bunu?
    amakafamiznasiguzel1
    Çünkü zevk veriyo
     nobodyy1
     ne zamandan beri "bu yeni.." sözü hakaret? sana kötülük mü ettik, dışlandık mı, mobbing falan filan..? yeniye yeni diyoruz eskiye eski.. teallam ya. bi de sen bi kaç yenilerle konuşmaya çalış bakalım konuşabilecek misin. dislike çetesi yağdıracak şimdi likeları..
      benita
      Canım öyle istiyor
       gregory_
       Kompleks, sahiplenme iç güdüsü, rütbeli hissetme, bu kim lan hissi, ego, terbiyesizlik, saygisizlik, agir abi havalari aklima gelen sebepler, ama hic birini takma herkes herkese alisiyor.
        eski_bi_tanidik
        Yeni gelen insanın acemiliginden faydalanmak
         mevsimlerdensnbahar61
         Şimdi onu bunu bilmem de “Hayır! Sen dio diye bir uygulamada kimseye yararı olmayan gereksiz şeyler yazan birisin” diyip saldırmak sonra makul bir açıklama beklemek ne kadar anlamlı bilemedim hem kişi sorunu varsa kendi söyleyebilir o an öyle der başka bi dioda sohbet eder noluyoz ben anlamadım
          mehmet_08
          Sakin ol bebeğim
           palmiye
           Bana da bazı diyaloglar çok komik geliyor 😁😁 baya baya gülüyorum bazen eski yeni muhabbetlerine 😂
            nickiharuto
            Herkesin daha iyi bildiği konular var. Yeni eski herkes dio diye bir uygulamada, insanların umursayarak, bilgilenebileceği ve öğrenebileceği yazılar yazabiliriz. çünkü yazan biziz. Eğlencesine de yazılabilir bknz:mantar kimdir
            https://dio.onedio.com/baslik/mantar-kimdir-1014360?t=popular&f=all&p=1
            https://dio.onedio.com/baslik/mantar-kimdir-1014360?t=popular&f=all&p=1
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.