Eskilerin Yeni Biri Geldiğinde Onlara Üstten Konuşabilme Hakkını Kendinde Görmesi Saçmalığı
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   entelbukalemun
   Sen Nobel ödülü mü aldın? Mükemmel bir buluş mu yaptın? Savaşları mı bitirdin? Ben söyleyeyim: Hayır! Sen dio diye bir uygulamada kimseye yararı olmayan gereksiz şeyler yazan birisin. Aslında bu yazıların kimsenin umrunda değil. Yeni biri geldiğinde ona "bu yeni mi", "yeniler gelmiş dio'ya" gibi gereksiz üstten konuşma hakkını nasıl kendinde bulabiliyorsun? Bir uygulamada uzun zaman geçirmek mi veriyor sana bu hakkı? Meraktan soruyorum sana ey yazar. Neden yapıyorsun bunu?
    gregory_
    Kompleks, sahiplenme iç güdüsü, rütbeli hissetme, bu kim lan hissi, ego, terbiyesizlik, saygisizlik, agir abi havalari aklima gelen sebepler, ama hic birini takma herkes herkese alisiyor.
     palmiye
     Bana da bazı diyaloglar çok komik geliyor 😁😁 baya baya gülüyorum bazen eski yeni muhabbetlerine 😂
      eski_bi_tanidik
      Yeni gelen insanın acemiliginden faydalanmak
       nobodyy1
       ne zamandan beri "bu yeni.." sözü hakaret? sana kötülük mü ettik, dışlandık mı, mobbing falan filan..? yeniye yeni diyoruz eskiye eski.. teallam ya. bi de sen bi kaç yenilerle konuşmaya çalış bakalım konuşabilecek misin. dislike çetesi yağdıracak şimdi likeları..
        mehmet_08
        Sakin ol bebeğim
         amakafamiznasiguzel1
         Çünkü zevk veriyo
          benita
          Canım öyle istiyor
           nickiharuto
           Herkesin daha iyi bildiği konular var. Yeni eski herkes dio diye bir uygulamada, insanların umursayarak, bilgilenebileceği ve öğrenebileceği yazılar yazabiliriz. çünkü yazan biziz. Eğlencesine de yazılabilir bknz:mantar kimdir
           https://dio.onedio.com/baslik/mantar-kimdir-1014360?t=popular&f=all&p=1
           https://dio.onedio.com/baslik/mantar-kimdir-1014360?t=popular&f=all&p=1
            mevsimlerdensnbahar61
            Şimdi onu bunu bilmem de “Hayır! Sen dio diye bir uygulamada kimseye yararı olmayan gereksiz şeyler yazan birisin” diyip saldırmak sonra makul bir açıklama beklemek ne kadar anlamlı bilemedim hem kişi sorunu varsa kendi söyleyebilir o an öyle der başka bi dioda sohbet eder noluyoz ben anlamadım
             cinayetvaraga
             Askerlik yapanlar bilir. Devrecilik diye bir şey vardır. Eskiler oranın ekosistemini, öncesini, evrimini, gelişimini görür. Keselerinde daha çok geçmiş olur. Paylaşacak daha çok detay olur. ister istemez o hale gelmiştir olaylar, olgular. Yeni gelince de mevzunun ucu dokunur, bir vesile eskiler daha çok birbiri ile temastayken yenilere takılır. Bu her yerde olur. işte, okulda, askerde, ... burada da olması çok normal. Kendi tarafımdan bakacak olursam yenilerle de guzel muhabbetler ediyorum. yeter ki artiz olmasın. Azıcık sezersem, izlenimi öyle olursa kimse kusura bakmasın da ben arşın 7.katından atlarım üstüne. Kimseye hesap vermem, eleştirenin amk. Hayatımda çok insanla uğraşyorum, burda da kimseyle boşa vakit harcayamam. Guzel insanlar var. onlar bana yeter. Rahatsiz olan varsa onların da taa amk.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.