Eski Sevgiliyle Yeniden Başlamak
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   baldbritney
   eğer gerçekten ayrıldığınız için pişmansan, eğer gerçekten onu özlediysen, eğer gerçekten ondan başkasını düşünemez olduysan, eğer gerçekten doğru kişi olduğunu hissediyorsan hiç düşünme, sonuna kadar şansını dene. pizza bile sonradan ısıtılınca birşeye benzemez diyecekler. çöpe döktüğün yemeği yer misin diye soracaklar. yapma çocuğum yapma evladım diyecekler. bokun içinde tohum arama diyecekler. tembellik korkaklık diyecekler. soğuk bulgur pilavı diyecekler. bokun üstüne şeker dökülmez diyecekler. ısırılmış gofreti tekrar yemek diyecekler. olumsuz yorumlara kulaklarını tıka. çok beğendiğin ama yarısında uyuyakaldığın bir filmi tamamlamak gibi düşün. bir uçak kaçırdığını ama cebinde kalan son parayla aynı yere giden bir sonraki uçağa bilet aldığını düşün. bisikletten düştüğünü, kanayan dizine rağmen tekrar binip eve kadar gittiğini düşün. çıkmış omzunla bir futbol maçını tamamladığını düşün. onunla eskisi gibi mutlu olabileceğini düşün. çocuklarınızın neye benzeyeceğini düşün. vizesinden 10 aldığın dersi geçebilmek için çok çalışman gerekir. tekrardan mutlu olabilmek deyince aklına bunu getir ve daha çok çabala. o çabalamasın bırak sadece sen çabala. hocan saçma sapan notunu kırsın. sen gerçekten çalıştıysan, çabaladıysan karşılığı gelecektir sabırlı ol. gerçekten istediğini nasıl anlayacağına gelince, kaç saat uyuyorsan 24 ten çıkar. ne eksik ne fazla, bir an bile aklından çıkmıyorsa tamamdır. allah mesut etsin.
    luna__
    sadece ilk paragrafı okudum ve tekrar mesaj atmaya gidiyorum
     -lucy-
     Bence çok yanlış. Hiç olmadı ama ne olursa olsun, benim için eski.
      adem_a19
      Batmış Olan gemi İleriye ğider mi ?
       tsukyomi
       İlk sevgilimdi, ben daha 16 yaşında var yoktum. Yaş farkı ve uzak mesafe yüzünden beceremeyip ayrılmıştık. Ama kesmedik bağımızı, telefonlar susmazdı, ben Rusya'ya ya da o Türkiye'ye/Bulgaristan'a geldiğinde illa hasret giderirdik. Şu an 4 yıldır aynı evdeyiz, yeniden başladık. 25 Nisan'da 10. yılımızı devirdik, tabi aradan geçen boş yılları da sayarak. Şu an yıllarca ötelediğim için o kadar küfrediyorum ki kendime. Ayrılık sebebi kötü değilse oluyor ya. Bal gibi oluyor.
        asit
        Eski sevgiliyle yeniden başlayınca adı eski mi oluyo yeni mi ? Eski sevgilin ama yeni de sevgilin. S.ktr et sonuçta sevgili diyip devam eden de vardır. Bilemiyorum altan..
         atakancavdar
         Kusura bakma ama sağlam boş yapmışsın. Kaç defa gördüm öylelerini hepsi nanay oldular
          kania_
          Eski eskidir önemli olan yenisi benceeeeee
           beyzaaa---
           Neden ayrıldığınıza bağlı aslında. Yani olabilir ama olma ihtimali biraz az.
            monaiman
            Ben soyup soğana çevirdiğime tekrar dönmem.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.