Eski Sevgiliye İkinci Şans Verilir Mi?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   kingmoses
   Uzun süreli bir ilişkinin ardından herhangi bir sebep yüzünden ayrıldığınız sevgiliniz, tekrar size dönmek istiyor. Bu durumda siz olsanız ne yapardınız? Eski sevgilinize ikinci şansı verir misiniz? Yoksa onsuz hayatınıza devam mı edersiniz?
    kuyinist
    Herkes benim gibi salaksa besinci sansida verir elli besinci sansida
     lili.marlen
     önce ayrılık sebebine bak.sıradan birşeyse affedilebilir.onur kırıcı ciddi bir sebepleyse bittiğinde sevin.arkana bakma kaç.
      september17
      İkinci şansı verdim. Çok mutluyum, çok özlemişim. Gerçekten seviyorsanız ve ayrılık sebebi atlatılamayacak bir şey değilse ikinci bir şansı kendiniz için verin. Hiçbir şey kaybetmezsiniz :)
       miss_depressive
       İkimiz de isteyerek ayrıldıysak yani arada kötü bir şey olmadıysa düşünülebilir ama eğer kötü bir şey olduysa aramızda ikinci şansı istemeye cesaret edemez diye düşünüyorum. Yani umarım o kadar canına susamamıştır
        _enteldantel
        Yalan ve ihanet söz konusuysa isterse 10 senelik ilişki olsun bitirin.
         lylftmksc
         Nööööööööö
          ayse_
          Yapmayalım abi. Olmuyor işte. İlk ayrılıkta sebep neyse ikinci ve diğer ayrılıklarda da yine aynı sebep karşınıza çıkıyor. Hem de daha ağır bir şekilde. İnsanlar huylarını değiştirmiyor. Kısır döngü anlayacağınız. Biten bitmiştir, gittiği gün bitmiştir falan filan keko sözü ama çok doğru aslında. İkinci şansı verdikten sonra ilişki yine ayrılık noktasına gelince karşı tarafa kızmayalım boşuna. Kendimizi sorgulayalım önce. Değişmeyecek olan bir şey için ikinci kez şans veriyorsak, bu sonuca hazırlıklı olmamız gerekiyor.
           kirke
           Verilmemeli demek doğru olmaz. Sonuçta herkesin şansı bu konuda aynı değil, iki ve ya bilmem kaçıncı defa yaşaması gerekebilir. Ama ben daha ikinci şansı eline yüzüne bulaştırmayan görmedim.
            ketcaplicipsy
            Verilir aslında bu hayata azcık aksiyon ve heyecan katmak için geldik
             nurgoksu
             Bi defa bitmişse eğer tekrarı olmaz.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.