29
23.4.2020
Eski Sevgiliye İkinci Şans Verilir Mi?
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   kingmoses
   Uzun süreli bir ilişkinin ardından herhangi bir sebep yüzünden ayrıldığınız sevgiliniz, tekrar size dönmek istiyor. Bu durumda siz olsanız ne yapardınız? Eski sevgilinize ikinci şansı verir misiniz? Yoksa onsuz hayatınıza devam mı edersiniz?
    lili.marlen
    önce ayrılık sebebine bak.sıradan birşeyse affedilebilir.onur kırıcı ciddi bir sebepleyse bittiğinde sevin.arkana bakma kaç.
     september17
     İkinci şansı verdim. Çok mutluyum, çok özlemişim. Gerçekten seviyorsanız ve ayrılık sebebi atlatılamayacak bir şey değilse ikinci bir şansı kendiniz için verin. Hiçbir şey kaybetmezsiniz :)
      morgennstern
      Aradaki problemler halledildiyse iyi olabilir bir şey. Ama halledilmediyse zaman kaybı ve durumu daha kötü yapmaktan başka bir şey değil malesef.
       kuyinist
       Herkes benim gibi salaksa besinci sansida verir elli besinci sansida
        _enteldantel
        Yalan ve ihanet söz konusuysa isterse 10 senelik ilişki olsun bitirin.
         sevvalkocakkk
         asla verilmez dostum bi ilişki bi kere bitiyosa bitmiştir.
          bssso
          sevgili olarak kalacaksa evet
           cadinnmkn
           Bence herkes ikinci şansı hakeder..hata büyükse süründürüp affedilmeli ki bi daha olursa kaybedeceğine emin olsun..
            nurgoksu
            Bi defa bitmişse eğer tekrarı olmaz.
             ketcaplicipsy
             Verilir aslında bu hayata azcık aksiyon ve heyecan katmak için geldik
              kirke
              Verilmemeli demek doğru olmaz. Sonuçta herkesin şansı bu konuda aynı değil, iki ve ya bilmem kaçıncı defa yaşaması gerekebilir. Ama ben daha ikinci şansı eline yüzüne bulaştırmayan görmedim.
               ayse_
               Yapmayalım abi. Olmuyor işte. İlk ayrılıkta sebep neyse ikinci ve diğer ayrılıklarda da yine aynı sebep karşınıza çıkıyor. Hem de daha ağır bir şekilde. İnsanlar huylarını değiştirmiyor. Kısır döngü anlayacağınız. Biten bitmiştir, gittiği gün bitmiştir falan filan keko sözü ama çok doğru aslında. İkinci şansı verdikten sonra ilişki yine ayrılık noktasına gelince karşı tarafa kızmayalım boşuna. Kendimizi sorgulayalım önce. Değişmeyecek olan bir şey için ikinci kez şans veriyorsak, bu sonuca hazırlıklı olmamız gerekiyor.
                lylftmksc
                Nööööööööö
                 miss_depressive
                 İkimiz de isteyerek ayrıldıysak yani arada kötü bir şey olmadıysa düşünülebilir ama eğer kötü bir şey olduysa aramızda ikinci şansı istemeye cesaret edemez diye düşünüyorum. Yani umarım o kadar canına susamamıştır
                  amakafamiznasiguzel
                  nope! olmaz..atalarımız ne demiş "ex'ten next olmaz." bir yapan bir daha yapar. öyle bir hataya düşecek olursanız neden ayrıldığınızı hatırlayın.kendinizi oyuncak etmeyin kimseye baylar bayanlar. gururunuzu yedirmeyin kimseye. bunu da ss alın bi salaklık yapmadan önce okursunuz. 23 May 2020 Saturday
                   limonlusu
                   Bir yerde okumuştum, bir insanla ilk kavganız neyden çıkıyorsa ilişkinin sonunda yine o sebepten ayrılıyorsunuz. İlk birlikteliğinizde ki sorunu çözemiyorsanız, ikinciye denediğinizde yine aynı olaylardan ayrılacaksınız. ZAMAN KAYBI! YAPMAYIN!
                    patiliseverrr
                    Verilmez abi 2 3 ay takılırsınız sonra aldattır seni siktir olup gider
                    /
                    0

                    Tarihe Göre

                    İçerik bulunamadı.