Eski Sevgilisine Mektuplar Gönderip 5 Ay Hapis Cezası Alan Sanık: 'Taciz Dokunarak Olmuyor Mu?'
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   dio-gundem
   Eski sevgilisi Gürcistan asıllı Türk vatandaşı Marina Lakvekheliani'nin yüzüne kimyasal madde attığı iddiasıyla tutuklu yargılanan İbrahim Can, ‘kasten yaralama’ suçundan 8 yıl 12 ay hapis cezasına çarptırıldı. Eski sevgilisine cezaevinden gönderdiği mektuplar nedeniyle ‘taciz’ suçundan da 5 ay 18 gün hapis cezasına çarptırılan Can, kendisini "Taciz dokunarak olmuyor mu? Ben cezaevinden nasıl taciz etmiş olabilirim?" diye savundu. Ajanslara yansıyan bilgilere göre Gürcistan'da bilgisayar öğretmeni olan Marina Lakvekheliani, 1999 yılında Türkiye'ye geldi. 2015 yılında da Türk vatandaşı oldu. Eskişehir'de İbrahim Can ile tanışıp aşk yaşayan Lakvekheliani, bir yıl sonra da ayrılmaya karar verdi. Ayrılmak istemeyen İbrahim Can ise 2017 yılının Kasım ayında, Marina Lakvekheliani'nin yüzüne kimyasal madde atarak kaçtı. Atılan madde nedeniyle Lakvekheliani'nin yüzünde yanıklar oluştu. Polis tarafından yakalanan İbrahim Can ise tutuklandı. Hakkında, 'yaralama' suçundan Eskişehir 5'inci Asliye Ceza Mahkemesi'nde dava açılan tutuklu sanık İbrahim Can, bugün karar duruşmasına çıktı. Suçlamayı kabul etmeyen Can, ‘kasten yaralama’ suçundan 8 yıl 12 ay hapis cezasına çarptırıldı. Cezaevinde olduğu süre içinde eski sevgilisine mektuplar gönbderen İbrahim Can, 7’nci Asliye Ceza Mahkemesi’nde görülen davada da kendisine "Taciz dokunarak olmuyor mu? Ben hapisteyim. Nasıl taciz etmiş olabilirim? Sadece mektup yazdım" diye savundu. Mahkeme tutuklu sanığı 'taciz' suçundan da 5 ay 18 gün hapis cezasına çarptırdı.
    nunukafasi
    Bu ne biliyor musunuz? 5 yaş davranışı, seni sevmiyor, oyununda oynatmıyor diye vurup, saçını çekip kaçarsın ya hah işte böyle bir hal. Bu nasıl yetişkinliktir ya. Bir an önce çocuk ya da ergen yetikinlikler yok olmalı. Ki dünya nüfusu o zaman ciddi bir şekilde azalıp rahatayacak. Buradan Malthusa da selamlar haahh :)
     libidio
     Bu döl israfının yaptığı oksijen israfından dolayı mutsuzum
      moonlight3rd
      bu adamın görünüşü bile taciz lan. mektup yanında hiçbir şey
       pumpkinpie
       Zihniyete bakar mısın ya? Yemin ediyorum tiksiniyorum bu insanlardan.
        ozymandiase
        Şiddetin ne olduğunu bilmeyen zihniyet nereden bilsin tacizin niteliklerini...
         noobzac
         Herhalde nizami bir sosyal yaşam için uyulması elzem olan kişisel hak ve özgürlüklerin kamu spotu ile deklare edilmesi gerekiyor.
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.