Eski Sevgiliniz "Barışmak İstiyorum" Diye Mesaj Atsa Tepkiniz Ne Olur?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   roar
   Bugün malum kişiden mesaj aldım. Cevaplamadım. Yani tabii ona karşı hala içimde ufak da olsa bir sevgi var ama asla geri dönmem. Ama reddetmek garip geliyor içimdeki sevgiden dolayı sanırım. Bir de kötü ayrılmamıştık. Öyle bir durum da var. Siz olsanız ne yapardınız?
    thetalentedmrripley
    Ben de unicornum olun istiyorum ama olmuyor işte 🤷‍♂️
     palmiye
     Bir kere bitti dediysem bitmiştir.
      catherine-earnshaw
      *the user is blocked*
       cinayetvaraga
       Ben buna benzer bir hadise yaşamıştım evlenmeden bir kaç ay önce. Eski sevgilim mesaj atmıştı böyle ciddi ciddi beraber olalım varsa yoksa senmişsin gibisinden. faceden beni stalklıyormuş. bende hiç kullanmam facebook filan. bakar geçerim. Eşime de hiç söylemedim mesaj aldığımı. ama bu eski kızdan da ağır intikam istiyorum. gevşek hem beni terk etmişti hem de geri barışalım diyor. ben tamam dedim. görüşelim dedim ama kafamda efsane bir plan var. Biz mersine gittik eşimle teyzemlerin yazlığına. onların yazlığı da hemen 2 km ileride. orda görüşelim dedim. bu ne heyecanlı ama. saatleştik ama tüm mesajlaşma facebook üzerinden telefon yok. neyse buluşmaya yarım saat kala ben facebook ilişki durumunu değiştirdim, isteme, nişan fotolarını koydum. bir dünya cicili bicili aşk kokakn foto koydum. sonra da mesaj attı bana. "sen ciddi misin?" diye. "Aynı soruyu ben sana sorduğumda tabi ki ciddiyim her şey bitti demiştin" dedim. bundan ses yok. ama.ne soğudum ne soğudum. hemen akabinde hanıma anlattım mevzuyu... döndü beni payladı amk. neden bir insanın duygularıyla oynarmışım. niye böyle karaktersizlik yaparmışım... mesajlaşmada sorun yok ama kalp kırmak sorunmuş. on numara soğudum, halen aklıma geldikçe mutlu olurum. çıkarttığın çorap tekrar giyilmez aga yoksa ayak kokar!
        dr.rock
        Bir şans daha veririm yalnızsam
         djsinemovic
         Eskiden olmaz ya. Geçen hafta mı ondan önceli hafta mı ne konuştuk biz de ona karşı bir kırgınlığımın olmadığını ama görüşmek istemediğimi yazdım.
          rosemary_
          ''Ben seni yaşamak istiyorum'' diye mesaj attığında cevabım ''Ben evlilik cüzdanı görmek istiyorum'' olmuştu.
           luciferin_kizkardesi
           İki gün önce benzer bi olay yaşadım. Eğer eski halimize dönelim veya knk kalalım gibi bişey yazarsa cevap olarak tmm derim.Çünkü hâlâ seviyorum. Ama sende olay değişir.Eğer çok kötü bittiyse bırak öyle kalsın.Ama hâlâ seviyorsan ve hâlâ istiyorsan olur yaz gitsin bro🤗
            kalpci
            Olsun… Kadınlar üzülmez, günah.
             wxyz
             aşkından hasretinden ölüm döşeğine düşsem bile biten bitmiştir tekrar ona dönmem (büyük konuştuğum her şey başıma geldi umarım bu gelmez)
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.