Eski Sevgiliniz "Barışmak İstiyorum" Diye Mesaj Atsa Tepkiniz Ne Olur?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   roar
   Bugün malum kişiden mesaj aldım. Cevaplamadım. Yani tabii ona karşı hala içimde ufak da olsa bir sevgi var ama asla geri dönmem. Ama reddetmek garip geliyor içimdeki sevgiden dolayı sanırım. Bir de kötü ayrılmamıştık. Öyle bir durum da var. Siz olsanız ne yapardınız?
    luciferin_kizkardesi
    İki gün önce benzer bi olay yaşadım. Eğer eski halimize dönelim veya knk kalalım gibi bişey yazarsa cevap olarak tmm derim.Çünkü hâlâ seviyorum. Ama sende olay değişir.Eğer çok kötü bittiyse bırak öyle kalsın.Ama hâlâ seviyorsan ve hâlâ istiyorsan olur yaz gitsin bro🤗
     rosemary_
     ''Ben seni yaşamak istiyorum'' diye mesaj attığında cevabım ''Ben evlilik cüzdanı görmek istiyorum'' olmuştu.
      palmiye
      Bir kere bitti dediysem bitmiştir.
       djsinemovic
       Eskiden olmaz ya. Geçen hafta mı ondan önceli hafta mı ne konuştuk biz de ona karşı bir kırgınlığımın olmadığını ama görüşmek istemediğimi yazdım.
        redblack
        Mesaja cevap vermem, telefon ederse acarim, ornek konuşma şöyle olur; (Duygusuz bir ses tonuyla) -efendim? +Nasilsin? -iyiyim ... +Konusabilir miyiz? -önemli degilse mesgulum. +Özledim ..... +Bir sey demiyecek misin? -mesgulum, boş seylere vakit ayiramam. Gibi
         thetalentedmrripley
         Ben de unicornum olun istiyorum ama olmuyor işte 🤷‍♂️
          cinayetvaraga
          Ben buna benzer bir hadise yaşamıştım evlenmeden bir kaç ay önce. Eski sevgilim mesaj atmıştı böyle ciddi ciddi beraber olalım varsa yoksa senmişsin gibisinden. faceden beni stalklıyormuş. bende hiç kullanmam facebook filan. bakar geçerim. Eşime de hiç söylemedim mesaj aldığımı. ama bu eski kızdan da ağır intikam istiyorum. gevşek hem beni terk etmişti hem de geri barışalım diyor. ben tamam dedim. görüşelim dedim ama kafamda efsane bir plan var. Biz mersine gittik eşimle teyzemlerin yazlığına. onların yazlığı da hemen 2 km ileride. orda görüşelim dedim. bu ne heyecanlı ama. saatleştik ama tüm mesajlaşma facebook üzerinden telefon yok. neyse buluşmaya yarım saat kala ben facebook ilişki durumunu değiştirdim, isteme, nişan fotolarını koydum. bir dünya cicili bicili aşk kokakn foto koydum. sonra da mesaj attı bana. "sen ciddi misin?" diye. "Aynı soruyu ben sana sorduğumda tabi ki ciddiyim her şey bitti demiştin" dedim. bundan ses yok. ama.ne soğudum ne soğudum. hemen akabinde hanıma anlattım mevzuyu... döndü beni payladı amk. neden bir insanın duygularıyla oynarmışım. niye böyle karaktersizlik yaparmışım... mesajlaşmada sorun yok ama kalp kırmak sorunmuş. on numara soğudum, halen aklıma geldikçe mutlu olurum. çıkarttığın çorap tekrar giyilmez aga yoksa ayak kokar!
           dr.rock
           Bir şans daha veririm yalnızsam
            muzlu-pasta
            Seninle barışma ihtimalimiz doğu perinçek 'in cumhurbaşkanı olmak ihtimali kadar
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.