Eski Sevgilinin Unutulduğu An
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   pinkypie
   Yarım bırakılan/yarım kalan şeyleri, kendiniz ya da bir başkasıyla gerçekleyebildiğinizi gördüğünüz an. Aklınız başınıza geldiği zaman şöyle bir cümle kurarsınız; ''ben onunla olsaydım mutlu olamazdım.'' İşte bu cümle kurulduğu zaman büyük eşiği atlamış, eski sevgilinin unutulmasına ramak kalmıştır. Zamanla unutulur sonrasında. En azından benim için böyle oldu. İlerisi için düşünüp sizin için uygun olup olmama muhasebesini yapmak gerçekçi yaklaşmak gerek.
    badideasensei2
    Hayırlı olsun, unutmuşsun.
     garavel-usta
     "Unutulanlar unutanları asla unutmazlar"
      kania_
      Ben daha unutamadım 😢
       moon-night
       daha gelmedi o an şimdi de soğan koklayıp içimi döküom gözlerden akar belki sevgi...
        plastickardashian
        yüzünün hafızanızdan silindiğini farkettiğinizde canınızın acımadığı andır.
         littlejohn
         Eski sevgilinin unutuldugu an = ruhen ozgurluge kavustugunuz an
          muneccimbiri
          unuttum diyebiliyorsanız unutmamışsınızdır. unutursanız unuttuğunuz bile unutursunuz, aklınıza gelmez. (bkz: onu unuttum artık dediğiniz an hatırladığınız andır) :((
           tsukyomi
           Ben onun bana çektirdiklerini unutamıyorum sadece. İz olarak da panik atak, anksiyete, insomnia, klostrofobi ve depresyon bıraktı. Ölene kadar da unutamam. Ondan kurtarıldığım gün bağış yapmalıydım kurumlara aw.
            yodainwonderland
            Kendi değerinizin tekrar farkına vardığınız andır. O adadığınız ve hiçe gittiğini düşünerek üzüldüğünüz koca sevgiyi kendinizi sevmeye harcamaya başlayabildiğiniz, aldığınız nefesin bile değiştiği, sabah uyanmalarınızın yüzünüzde tebessüme yer verdiği zaman işte yeni ben yeni hayat.. ha bir de unuttum derken, yüzünüzde buruk bir gülümsemeyle söylüyorsanız, mümkünatı yoktur unutmamışsınızdır. hala kalbinizde vardır cam kırıkları. UNUTTUM. derken yenilenmiş,güçlü hissetmek gerek. zayıf,kırgın değil. yaşadığım, başıma gelen her şeyi kabul ediyorum, ve bunları yok saymıyorum, ama bunların beni üzmesine izin verip hayatıma devam edemem'i kabullenmeniz gerek başta.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.