29
23.6.2020
Eski Sevgili ile Tekrar Barışmak İçin Gerekli Tuzakları dio'luyoruz
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   nunukafasi
   Burada eski sevgilime dair tonlarca şey anlattım durdum okuyanlar bilir. Dedim ki bu konuda uzman sayılırım:p Yaptıklarımla yapmam gerekirdi dediğim gerekli tuzakları gençlerle paylaşayım. Madem terk edilen kadınların da tehlikeli olduğunu düşünüyorsunuz. Biraz taktik verelim :) Öncelikle ne istediğinize net bir şekilde karar verin. Gerçekten o eski sevgiliyi istiyor musunuz, sadece hırs mı inat mı yoksa gerçekten bir sevgi mi karar verin. Sıra geldi tuzaklara, hiç olmayacak yerde karşısına çıkın ve şaşırtın hatta hiçbir şey olmamış gibi selam verin tabii düşmanca ayrılmadıysanız, düşmanca ayrıldıysanız bırakın zaten taktiği falan uzaklaşın. Eğer konuşacaklarım, anlatacaklarım var içim içimi yiyor diyorsanız da mutlaka yazın ve buluşmak isteyin. Ve içinizi dökün. Eğer anlattıklarınızdan etkileniyorsa zaten ikinci bir adım gelecektir. Ha tabii anlattıklarınızda güzel anlamlı şeyler olmalı. Baktınız gelmiyor işte ondan sonrasında daha üstüne gidilmemeli diye düşünüyorum ama sizin tuzaklarınızı da çok merak ediyorum. Dinlemedeyim efendim :)
    ulrich
    Ugrasmayin eski sevgililerle ,eski onlar eski adi ustunde , bakin yeni guzelliklere..
     zodyakli
     Eski sevgili var eski sevgili var. Hiç öyle bir sevgilim olmadı aman geri döndüreyim dediğim. Bence gel ben sana bir tarot açayım gerçekler ortaya çıksın sende uğraşma bir daha :)))
      a.l.p.o.l.l.o.n
      Eski sevgilini unutamıyorsan seninle konuşabiliriz özelden ama bence uğraşma bende geçiyorum bu aşamadan (herkeste olduğu gibi) eski sevgilimi düşünmek zarar veriyor diyordum ama kendimi keşfetmemde yararı oldu kendim hakkında tamamlamam gerekenler varmış onları tamamladım şimdi ise o kıza karşı gram bir hissim yok (tabi hala seni seviyorum demek içimde ukte olsada) Doğrusu herkes dümenine bakar ama çok istiyorsan onun elbette seni en çok sevdiği bir halin vardır bu kılığa bürün onunla barışmak için dön yuvarlan koş ve sonra doğal haline alıştır itiraz olursa değişiyorum de ;)
       sameet
       Text mesaj atılır, - Merhaba, naber? (Aradan 72 saat geçer, arama gerçekleşir karşı taraftan) - A, görmemişim ya, hafta sonu kuzenlerdeydim de o sebeple aradım, hayrola bir şey mi oldu? - Hımm, şey ya.. Anladım. Bir şey soracaktım da... - Ne oldu? - Ya hani bir yere gitmiştik ya, dil ve beyin yapan bir yer seyyar abi vardı, senin ekmeğinden ayak tırnağı çıkmıştı hatta, o mekanın adı neydi? ............................ ..... .. .
        ozanesi
        Hala numarası bir sebeple de olsun aranıyorsa, çeşitli numaralara girmeye gerek yok bence. Medeni cesaret çok önemlidir. Sevgilinin eski olması değil, sevginizin diri olması önemlidir bence. Gerçek bir sevgi ise bu girişim bile başlı başına önemlidir.
         damarcibasi
         Güzel kardeşim tuzak filan demişsin entrikalı başlık açmışsın da bu yazdıkların normal ikili ilişkilerde olan şeyler zaten. İki insan ayrıldıktan sonra eksik kalan şeyler varsa bir şekilde biri bir adım atar, buluşulur konuşulur, ya al gülüm ver gülüm ayrılık kesinleşir yahut dönersin ilişkiyi onarmaya çalışırsın. Tuzak bunun neresinde?
          leafgoat
          adı üstünde eski uğrasıp daha cok kücük düşmenin lüzumu yok kanımca
           benita
           4 gün oldu ayrılalı, önüme bakmak istedikçe böyle başlıklar görüyorum. Üzmeyin beni arkadaşlarım :(
            sozdedegilgozde
            Tuzak lafına çok takılmışsınız ama dioda yaptıklarını da anlatmış arkadaş ve gayette mantıklı şeyler. Şahsen ben eğer eski sevgilimle ciddi bir şekilde ayrılmadıysam ve onun da bana karşı hala bir sevgisi olduğuna inanıyorsam bir adım atarım bir daha denerim. Ancak karşılık bulamazsam daha da uğraşmam. Herkesin kendi hayatı kendi kararı.
             yusuf-cengiz1
             Çok önemli biri olsaydı eski sevgili olmazdı da neyse hepsi evlendi zaten 😂
              mortie
              sizin anne tarafı afyonlu muydu? afyon'un düşman işgalinden kurtuluş günüymüş bugün.
               1cerenaltay
               Bubi tuzağı ya da fare kapanı ise yarayabilir.olmazsa hilal taktiği de etkili.
                esatxcan
                Feromon tuzağı demek istiyorum belki etkili olabilir.
                 tucco
                 Toplu kandil mesajı göndermek DEĞİLDİR
                  kuyinist
                  Ruyamda seni gordum. Hic eskimez Her seferinde ise yarar
                   excelans01
                   Yenisi dururken ne diye eskisi ile uğraşıyor sn batan bir gemiyi neden yürütmeye çalışıyor sn yeni aşklara yelken açmak lazım boşver
                    furkanbozkurt
                    Hiç bahaneye veya tuzağa gerek yok. Açık ve dürüst bi şekilde yazmak işleri daha kolaylaştırır bence
                     rocknrollbabe
                     Eski eskidir salın✌🏻
                      ecemovskiii
                      Alışkanlık... alışkanlıktan büyük tuzak yok gerçekten.
                      /
                      0

                      Tarihe Göre

                      İçerik bulunamadı.