Eski Sevgili ile Tekrar Barışmak İçin Gerekli Tuzaklar
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   nunukafasi
   Burada eski sevgilime dair tonlarca şey anlattım durdum okuyanlar bilir. Dedim ki bu konuda uzman sayılırım:p Yaptıklarımla yapmam gerekirdi dediğim gerekli tuzakları gençlerle paylaşayım. Madem terk edilen kadınların da tehlikeli olduğunu düşünüyorsunuz. Biraz taktik verelim :) Öncelikle ne istediğinize net bir şekilde karar verin. Gerçekten o eski sevgiliyi istiyor musunuz, sadece hırs mı inat mı yoksa gerçekten bir sevgi mi karar verin. Sıra geldi tuzaklara, hiç olmayacak yerde karşısına çıkın ve şaşırtın hatta hiçbir şey olmamış gibi selam verin tabii düşmanca ayrılmadıysanız, düşmanca ayrıldıysanız bırakın zaten taktiği falan uzaklaşın. Eğer konuşacaklarım, anlatacaklarım var içim içimi yiyor diyorsanız da mutlaka yazın ve buluşmak isteyin. Ve içinizi dökün. Eğer anlattıklarınızdan etkileniyorsa zaten ikinci bir adım gelecektir. Ha tabii anlattıklarınızda güzel anlamlı şeyler olmalı. Baktınız gelmiyor işte ondan sonrasında daha üstüne gidilmemeli diye düşünüyorum ama sizin tuzaklarınızı da çok merak ediyorum. Dinlemedeyim efendim :)
    ulrich
    Ugrasmayin eski sevgililerle ,eski onlar eski adi ustunde , bakin yeni guzelliklere..
     zodyakli
     Eski sevgili var eski sevgili var. Hiç öyle bir sevgilim olmadı aman geri döndüreyim dediğim. Bence gel ben sana bir tarot açayım gerçekler ortaya çıksın sende uğraşma bir daha :)))
      a.l.p.o.l.l.o.n
      Eski sevgilini unutamıyorsan seninle konuşabiliriz özelden ama bence uğraşma bende geçiyorum bu aşamadan (herkeste olduğu gibi) eski sevgilimi düşünmek zarar veriyor diyordum ama kendimi keşfetmemde yararı oldu kendim hakkında tamamlamam gerekenler varmış onları tamamladım şimdi ise o kıza karşı gram bir hissim yok (tabi hala seni seviyorum demek içimde ukte olsada) Doğrusu herkes dümenine bakar ama çok istiyorsan onun elbette seni en çok sevdiği bir halin vardır bu kılığa bürün onunla barışmak için dön yuvarlan koş ve sonra doğal haline alıştır itiraz olursa değişiyorum de ;)
       sameet
       Text mesaj atılır, - Merhaba, naber? (Aradan 72 saat geçer, arama gerçekleşir karşı taraftan) - A, görmemişim ya, hafta sonu kuzenlerdeydim de o sebeple aradım, hayrola bir şey mi oldu? - Hımm, şey ya.. Anladım. Bir şey soracaktım da... - Ne oldu? - Ya hani bir yere gitmiştik ya, dil ve beyin yapan bir yer seyyar abi vardı, senin ekmeğinden ayak tırnağı çıkmıştı hatta, o mekanın adı neydi? ............................ ..... .. .
        ozanesi
        Hala numarası bir sebeple de olsun aranıyorsa, çeşitli numaralara girmeye gerek yok bence. Medeni cesaret çok önemlidir. Sevgilinin eski olması değil, sevginizin diri olması önemlidir bence. Gerçek bir sevgi ise bu girişim bile başlı başına önemlidir.
         leafgoat
         adı üstünde eski uğrasıp daha cok kücük düşmenin lüzumu yok kanımca
          benita
          4 gün oldu ayrılalı, önüme bakmak istedikçe böyle başlıklar görüyorum. Üzmeyin beni arkadaşlarım :(
           sozdedegilgozde
           Tuzak lafına çok takılmışsınız ama dioda yaptıklarını da anlatmış arkadaş ve gayette mantıklı şeyler. Şahsen ben eğer eski sevgilimle ciddi bir şekilde ayrılmadıysam ve onun da bana karşı hala bir sevgisi olduğuna inanıyorsam bir adım atarım bir daha denerim. Ancak karşılık bulamazsam daha da uğraşmam. Herkesin kendi hayatı kendi kararı.
            yusuf-cengiz1
            Çok önemli biri olsaydı eski sevgili olmazdı da neyse hepsi evlendi zaten 😂
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.