Eski Sevgili ile Tekrar Barışmak İçin Gerekli Tuzaklar
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   nunukafasi
   Burada eski sevgilime dair tonlarca şey anlattım durdum okuyanlar bilir. Dedim ki bu konuda uzman sayılırım:p Yaptıklarımla yapmam gerekirdi dediğim gerekli tuzakları gençlerle paylaşayım. Madem terk edilen kadınların da tehlikeli olduğunu düşünüyorsunuz. Biraz taktik verelim :) Öncelikle ne istediğinize net bir şekilde karar verin. Gerçekten o eski sevgiliyi istiyor musunuz, sadece hırs mı inat mı yoksa gerçekten bir sevgi mi karar verin. Sıra geldi tuzaklara, hiç olmayacak yerde karşısına çıkın ve şaşırtın hatta hiçbir şey olmamış gibi selam verin tabii düşmanca ayrılmadıysanız, düşmanca ayrıldıysanız bırakın zaten taktiği falan uzaklaşın. Eğer konuşacaklarım, anlatacaklarım var içim içimi yiyor diyorsanız da mutlaka yazın ve buluşmak isteyin. Ve içinizi dökün. Eğer anlattıklarınızdan etkileniyorsa zaten ikinci bir adım gelecektir. Ha tabii anlattıklarınızda güzel anlamlı şeyler olmalı. Baktınız gelmiyor işte ondan sonrasında daha üstüne gidilmemeli diye düşünüyorum ama sizin tuzaklarınızı da çok merak ediyorum. Dinlemedeyim efendim :)
    ulrich
    Ugrasmayin eski sevgililerle ,eski onlar eski adi ustunde , bakin yeni guzelliklere..
     rocknrollbabe
     Eski eskidir salın✌🏻
      sameet
      Text mesaj atılır, - Merhaba, naber? (Aradan 72 saat geçer, arama gerçekleşir karşı taraftan) - A, görmemişim ya, hafta sonu kuzenlerdeydim de o sebeple aradım, hayrola bir şey mi oldu? - Hımm, şey ya.. Anladım. Bir şey soracaktım da... - Ne oldu? - Ya hani bir yere gitmiştik ya, dil ve beyin yapan bir yer seyyar abi vardı, senin ekmeğinden ayak tırnağı çıkmıştı hatta, o mekanın adı neydi? ............................ ..... .. .
       ecemovskiii
       Alışkanlık... alışkanlıktan büyük tuzak yok gerçekten.
        furkanbozkurt
        Hiç bahaneye veya tuzağa gerek yok. Açık ve dürüst bi şekilde yazmak işleri daha kolaylaştırır bence
         excelans01
         Yenisi dururken ne diye eskisi ile uğraşıyor sn batan bir gemiyi neden yürütmeye çalışıyor sn yeni aşklara yelken açmak lazım boşver
          kuyinist
          Ruyamda seni gordum. Hic eskimez Her seferinde ise yarar
           ozanesi
           Hala numarası bir sebeple de olsun aranıyorsa, çeşitli numaralara girmeye gerek yok bence. Medeni cesaret çok önemlidir. Sevgilinin eski olması değil, sevginizin diri olması önemlidir bence. Gerçek bir sevgi ise bu girişim bile başlı başına önemlidir.
            mrlawyerkk
            Şayet eskilerin anne babaları ile tanışılmışsa tuzakların en büyüğü bilmem ne amca nasıl sağlığı iyi mi bilmem ne teyze iyileşti mi gibi tuzaklar bir hayli işe yarıyor.
             gossipdio
             Büyük konuşmak istemem ama kendimi böyle şeyler için yoramam bittiyse gitsin
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.