Eski Sevgili ile Karşılaşmak İçin En Elverişsiz Ortam
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sedefartuny
   Murphy Kanunları'nın çatır çatır işlediği durumdur bu. Ne zaman eski sevgililerimden biri ile karşılaşsam hayatımın en berbat gününde, en anlamsız kıyafetlerimle en gereksiz ortamda olurum. Asla şaşmaz. Geçenlerde Şok'tan 50 liralık Lambader beğenip kutuları kasaya kadar götürüp sonrasında "Ne yapacağım ben bunu ya en iyisi almayayım" diye vazgeçip kutuları tekrar aldığım yere taşırken "Bir merhaba demek istedim bitti mi işin?" diye soran eski sevgili olayı yaşadım da biraz muzdaribim bu konudan. Bir kere de herhangi normal bir anda karşıma çıkın eski sevgililer!
    miller
    yeni sevgilisiyle metroda karşısınıza bir anda oturması. yani bu ihtimal binde kaçtır bilmiyorum ama hoş bir tecrübe değilmiş. maltepe istasyonunda bindim ve kadıköy'e gidicem. bilenler bilir pek de tenha olmaz. o gün gayet tenhaydı ve oturacak yer bile buldum. keyfim yerinde, kulağımda kulaklık gidip oturdum. kafam önde gidiyorum. bir durak sonra karşıma iki kişi bindi. kafamı kaldırmadım. bi süre sonra gayri ihtiyarı göz ucuyla baktım. 8 aydır ayrı olduğum 3 sene beraber olduğum eski sevgilim ve onun yeni sevgilisi. muhtemelen adamın da benden haberi var. oturuşu bi değişti. bacakları daha da bi ayırdı. ben de ayırdım. olabildiğince rahat durmaya çalıştım. rezil bir an yani ikimiz de bacakları iyice açtık en çok kim bacaklarını açacak yarışı gibi. son durağa kadar öyle iki mal olarak gittik karşılıklı. insanoğlu çok garip yaratık. kalkıp gitmeyi gurur meselesi yaptım ama yani kalksam başka bi yere otursam 20 dakikalık yolculuk öyle bir gerginliğe sebep olmayacaktı. mal gibi bacakları ayırarak oturdum mk.
     busrawasheree
     tanıştığınız/ayrıldığınız yer
      ravenclawindiademi
      pazarda domates seçerken göz göze gelmiştik
       gregory_
       Eski sevgilinin bitmeyen önemi, ne baydı bu eskiler. Eskitmeseydiniz madem.
        676irmak
        Genelev? Hhshshshsgahsghsgs
         cinayetvaraga
         düşünsene, son 20 yılın işini almak üzeresin, karşdaki firma geliyor sözleşme imzalanacak. bir bakıyorsun karşıdaki imza atacaklardan birisi o...
          wizarddenizz
          yeni sevgilinin evi
           tsukyomi
           Eski sevgilinin de, babanın da asker olması, ayrıldıktan bir süre sonra eski sevgilinin babanın ekibine düşmesi, oraya gittiğinde eski sevgilinin, babanın peşi sıra gittiğini görmek. Babanın ondan 'gelecek vaat ediyor' diye bahsetmesi.. Eski sevgiliyle 26. Mekanize Piyade Tugay Komutanlığı'nda karşılaşılmamalı.
            peripedia
            Ben hiç karşılaşamıyorum bu eski sevgililerle keşke karşılaşsam da iki kelam etsem. Marilyn Monroe boşuna dememiş her gün en büyük düşmanınızla karşılaşacakmış gibi giyinin diye. Kadın haklı.
             eefenizz_
             Yeni sevgilinle birlikte oturduğun bi mekan da falann karşılaşmak... Allah korusun wswşlwşlwl
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.