Eski Sevgili ile Karşılaşmak İçin En Elverişsiz Ortam
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sedefartuny
   Murphy Kanunları'nın çatır çatır işlediği durumdur bu. Ne zaman eski sevgililerimden biri ile karşılaşsam hayatımın en berbat gününde, en anlamsız kıyafetlerimle en gereksiz ortamda olurum. Asla şaşmaz. Geçenlerde Şok'tan 50 liralık Lambader beğenip kutuları kasaya kadar götürüp sonrasında "Ne yapacağım ben bunu ya en iyisi almayayım" diye vazgeçip kutuları tekrar aldığım yere taşırken "Bir merhaba demek istedim bitti mi işin?" diye soran eski sevgili olayı yaşadım da biraz muzdaribim bu konudan. Bir kere de herhangi normal bir anda karşıma çıkın eski sevgililer!
    miller
    yeni sevgilisiyle metroda karşısınıza bir anda oturması. yani bu ihtimal binde kaçtır bilmiyorum ama hoş bir tecrübe değilmiş. maltepe istasyonunda bindim ve kadıköy'e gidicem. bilenler bilir pek de tenha olmaz. o gün gayet tenhaydı ve oturacak yer bile buldum. keyfim yerinde, kulağımda kulaklık gidip oturdum. kafam önde gidiyorum. bir durak sonra karşıma iki kişi bindi. kafamı kaldırmadım. bi süre sonra gayri ihtiyarı göz ucuyla baktım. 8 aydır ayrı olduğum 3 sene beraber olduğum eski sevgilim ve onun yeni sevgilisi. muhtemelen adamın da benden haberi var. oturuşu bi değişti. bacakları daha da bi ayırdı. ben de ayırdım. olabildiğince rahat durmaya çalıştım. rezil bir an yani ikimiz de bacakları iyice açtık en çok kim bacaklarını açacak yarışı gibi. son durağa kadar öyle iki mal olarak gittik karşılıklı. insanoğlu çok garip yaratık. kalkıp gitmeyi gurur meselesi yaptım ama yani kalksam başka bi yere otursam 20 dakikalık yolculuk öyle bir gerginliğe sebep olmayacaktı. mal gibi bacakları ayırarak oturdum mk.
     busrawasheree
     tanıştığınız/ayrıldığınız yer
      ravenclawindiademi
      pazarda domates seçerken göz göze gelmiştik
       gregory_
       Eski sevgilinin bitmeyen önemi, ne baydı bu eskiler. Eskitmeseydiniz madem.
        676irmak
        Genelev? Hhshshshsgahsghsgs
         cinayetvaraga
         düşünsene, son 20 yılın işini almak üzeresin, karşdaki firma geliyor sözleşme imzalanacak. bir bakıyorsun karşıdaki imza atacaklardan birisi o...
          wizarddenizz
          yeni sevgilinin evi
           tsukyomi
           Eski sevgilinin de, babanın da asker olması, ayrıldıktan bir süre sonra eski sevgilinin babanın ekibine düşmesi, oraya gittiğinde eski sevgilinin, babanın peşi sıra gittiğini görmek. Babanın ondan 'gelecek vaat ediyor' diye bahsetmesi.. Eski sevgiliyle 26. Mekanize Piyade Tugay Komutanlığı'nda karşılaşılmamalı.
            peripedia
            Ben hiç karşılaşamıyorum bu eski sevgililerle keşke karşılaşsam da iki kelam etsem. Marilyn Monroe boşuna dememiş her gün en büyük düşmanınızla karşılaşacakmış gibi giyinin diye. Kadın haklı.
             eefenizz_
             Yeni sevgilinle birlikte oturduğun bi mekan da falann karşılaşmak... Allah korusun wswşlwşlwl
              mrlawyerkk
              Lütfen görmeyeyim seni bir yerlerde karşıma çıkma. Bakışmayalım konuşmayalım ne olur sus. Mümkünse karşılaşmamak en güzelidir. Selam versem mi vermesem mi kaygısı, baksam mı bakmasam mı telaşı. Karşılaşma olasılığımın olduğu ortamlardan uzak durmuşumdur hep.
               detokssuyu
               Onunla sürekli gittiğin mekanlardan birinde karşılaşmak. Çok can sıkıcı bir durum. Yanlarınızda başka insanlar, başka hayaller, başka hayatlar. İnsan kendini kötü hissediyor.
                damladamlo
                Altın günü. Kendisi annemin yakın arkadaşının oğlu olunca günde karşılaşmıştık hfhfhdhsh
                 johnbwatson
                 Çok ilginç bir şey anlatacağım. Eski sevgilimi ayrıldığımız süre içerisinde görüyordum. Sonra uzun bir süre görmedim. Hayatıma bizim okuldan yeni birisi girmişti tam ona çıkma teklifi edeceğim ve onun yanına gitmeye hazırlandığım gün. metrobüse giderken eski sevgilimle karşılaşmıştım o beni görmedi sanırım ben onu görmüştüm çok garip bir histi.
                  plazacalisani
                  Yeni sevgilisiyle ortak bir Doğum günü partisi. Gerçekten berbattı
                   raselika
                   O kadar korkunç bir karşılaşma yaşadım ki geçen gün bütün modum düştü ya. Markete gidicem zaten diyerek önemsemedim üstüme giydiklerimi. Gözümde gözlük saçlar tam bir ev topuzu bir de beyaz maske taktım. Üstümde battaniye gibi bir şal. Altta gri eşofman ve bağcıkları bile bağlanmamış bir bot. Karşıdan biri geliyor mercedesle. Dedim arabaya bak be. Bir an önümde durdu araba. Çocuk benim o halimi görünce fal taşı gibi açtı gözlerini. Anlayınca kafamı çevirdim ama nafile tabii. Daha kötüsünü de hastanede tahlil vermeye giderken yaşamıştım ama ondan başka bir zaman bahsedeyim. Çünkü anlatmaya hazır değil bu bebeksi egom.
                    bnldrn-
                    eskı sevgılım yıllar sonra sürekli gittiğim berberim ile evlenmiş traş olurken telefonun da aile fotografını gordum berber o ve kucuk oğulları golü coktan yemişiz haberımız yokmus içim bı cız ettı ama kader
                     redblack
                     Her turlu ortam, eski eskide kalsin gunumuzde karsimiza cikmasin
                      moon_night
                      Eskiyse her yer
                       badideasensei
                       Bir kargaşa anında karşı taraflar arasında karşılaşmak istemezdim. Bir de gelecekte yapmak istediğim şeyler içinde fiillerim sırasında karşılaşmak sinir bozucu olurdu
                       /
                       0

                       Tarihe Göre

                       İçerik bulunamadı.