100
21.12.2020
Eski Sevgili ile Karşılaşmak İçin En Elverişsiz Ortam
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   sedefartuny
   Murphy Kanunları'nın çatır çatır işlediği durumdur bu. Ne zaman eski sevgililerimden biri ile karşılaşsam hayatımın en berbat gününde, en anlamsız kıyafetlerimle en gereksiz ortamda olurum. Asla şaşmaz. Geçenlerde Şok'tan 50 liralık Lambader beğenip kutuları kasaya kadar götürüp sonrasında "Ne yapacağım ben bunu ya en iyisi almayayım" diye vazgeçip kutuları tekrar aldığım yere taşırken "Bir merhaba demek istedim bitti mi işin?" diye soran eski sevgili olayı yaşadım da biraz muzdaribim bu konudan. Bir kere de herhangi normal bir anda karşıma çıkın eski sevgililer!
    busrawasheree
    tanıştığınız/ayrıldığınız yer
     detokssuyu
     Onunla sürekli gittiğin mekanlardan birinde karşılaşmak. Çok can sıkıcı bir durum. Yanlarınızda başka insanlar, başka hayaller, başka hayatlar. İnsan kendini kötü hissediyor.
      cinayetvaraga
      düşünsene, son 20 yılın işini almak üzeresin, karşdaki firma geliyor sözleşme imzalanacak. bir bakıyorsun karşıdaki imza atacaklardan birisi o...
       peripedia
       Ben hiç karşılaşamıyorum bu eski sevgililerle keşke karşılaşsam da iki kelam etsem. Marilyn Monroe boşuna dememiş her gün en büyük düşmanınızla karşılaşacakmış gibi giyinin diye. Kadın haklı.
        gizemino
        Ayrıldığınız yerde yanında yeni sevgilinle karşılaşmak, daha kötüsü olduğunu düşünmüyorum
         gregory_
         Eski sevgilinin bitmeyen önemi, ne baydı bu eskiler. Eskitmeseydiniz madem.
          tsukyomi
          Eski sevgilinin de, babanın da asker olması, ayrıldıktan bir süre sonra eski sevgilinin babanın ekibine düşmesi, oraya gittiğinde eski sevgilinin, babanın peşi sıra gittiğini görmek. Babanın ondan 'gelecek vaat ediyor' diye bahsetmesi.. Eski sevgiliyle 26. Mekanize Piyade Tugay Komutanlığı'nda karşılaşılmamalı.
           miller
           yeni sevgilisiyle metroda karşısınıza bir anda oturması. yani bu ihtimal binde kaçtır bilmiyorum ama hoş bir tecrübe değilmiş. maltepe istasyonunda bindim ve kadıköy'e gidicem. bilenler bilir pek de tenha olmaz. o gün gayet tenhaydı ve oturacak yer bile buldum. keyfim yerinde, kulağımda kulaklık gidip oturdum. kafam önde gidiyorum. bir durak sonra karşıma iki kişi bindi. kafamı kaldırmadım. bi süre sonra gayri ihtiyarı göz ucuyla baktım. 8 aydır ayrı olduğum 3 sene beraber olduğum eski sevgilim ve onun yeni sevgilisi. muhtemelen adamın da benden haberi var. oturuşu bi değişti. bacakları daha da bi ayırdı. ben de ayırdım. olabildiğince rahat durmaya çalıştım. rezil bir an yani ikimiz de bacakları iyice açtık en çok kim bacaklarını açacak yarışı gibi. son durağa kadar öyle iki mal olarak gittik karşılıklı. insanoğlu çok garip yaratık. kalkıp gitmeyi gurur meselesi yaptım ama yani kalksam başka bi yere otursam 20 dakikalık yolculuk öyle bir gerginliğe sebep olmayacaktı. mal gibi bacakları ayırarak oturdum mk.
            eefenizz_
            Yeni sevgilinle birlikte oturduğun bi mekan da falann karşılaşmak... Allah korusun wswşlwşlwl
             mrlawyerkk
             Lütfen görmeyeyim seni bir yerlerde karşıma çıkma. Bakışmayalım konuşmayalım ne olur sus. Mümkünse karşılaşmamak en güzelidir. Selam versem mi vermesem mi kaygısı, baksam mı bakmasam mı telaşı. Karşılaşma olasılığımın olduğu ortamlardan uzak durmuşumdur hep.
              badideasensei
              Bir kargaşa anında karşı taraflar arasında karşılaşmak istemezdim. Bir de gelecekte yapmak istediğim şeyler içinde fiillerim sırasında karşılaşmak sinir bozucu olurdu
               moon_night
               Eskiyse her yer
                visnelikapkek
                Bir kere yanımdan öylece geçip gitti. Farketmedi bile daha da görmedim sonra
                 wizarddenizz
                 yeni sevgilinin evi
                  redblack
                  Her turlu ortam, eski eskide kalsin gunumuzde karsimiza cikmasin
                   ravenclawindiademi
                   pazarda domates seçerken göz göze gelmiştik
                    676irmak
                    Genelev? Hhshshshsgahsghsgs
                     bnldrn-
                     eskı sevgılım yıllar sonra sürekli gittiğim berberim ile evlenmiş traş olurken telefonun da aile fotografını gordum berber o ve kucuk oğulları golü coktan yemişiz haberımız yokmus içim bı cız ettı ama kader
                      ayhankaptan
                      Ailem yanımdayken karşılaşmak hele ki o da ailesiyleyse :D
                      /
                      0

                      Tarihe Göre

                      İçerik bulunamadı.