46
6.11.2020
Eski İlişkinin Yeni İlişkide Çok Ciddi Bir Problem Haline Gelmesi
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   peripedia
   Hemen hemen her ilişkimde bir önceki ilişkim problem haline geliyor. Hayatımdaki insan eski ilişkiyi didikliyor da didikliyor. Birçok kadın arkadaşımın yaşadığı durum aynı zamanda ve nedense kadınların bu durumu erkeklere nazaran daha çok yaşadıklarını düşünüyorum. Neden bu merak? Neden bu kadar bilmek istiyorsunuz anlamıyorum. Bazı ilişkilerde bu durum karşımızdaki insanı değil de onun eski sevgilisini tanımaya bile dönebiliyor. Sizce bu merakın sebebi ne? Özgüvensizlik mi, karşındakine güvensizlik mi yoksa ehlileştirilmemiş bir merak mı? Artı bu durumda yapılması gerekenleri bir konuşalım bakalım.
    mevsimlerdensnbahar61
    Bitmiş bitmiştir kişinin saygı duyması gerek ki ondan önceki bi olay zaten bunu didiklemek anlamsız ve saygısızca
     monaiman
     Herkesin bir geçmişi vardır. Ayrıca geçmişini sorun eden biriyle sen de ilgilenmezsin. Bu kadar basit.
      detokssuyu
      Ne yazık ki öyle. Çoğu ilişkide bu durum bir türlü aşılamıyor. Ben özgüven eksikliğinden kaynaklandığını düşünüyorum. Evlilikler için de bu durum geçerli. Ülkemizde daha önce evlenip evliliği sonlandırmış kadınların ya da erkeklerin yeni bir ilişkiye başlaması ya da yeniden evlenmesi sorun olarak görülüyor.
       gregory_
       Takıntılar kadın erkek ayrımı yapmıyor, ben de yaşadım bunu ama atıp tutmuyorum.
        sedefartuny
        Nefret ediyorum bunu sorun haline getiren insanlardan. Soruları bitmek bilmez her gün başka bir şeye takılırlar eski ilişkiye dair. İlişki değil işkencedir o ve ne yaparsanız yapın devam etmez. Bedenlerin değil zihinlerin birlikte olması çok çok önemli ilişkilerde.
         redblack
         Eski iliskideki kişi senin tarafindan dile getirilirse, eski yer yer anılırsa, eskiyle kiyas yapilirsa evet kurcalanir ve sorun olur. Ha bunlar olmuyorsa karsindaki takik ve güven sorunu yaşayan biridir. Benim fikrim bu 🤷🏻‍♂️
          okadin
          Karşımızdakini bize ait olan bir ürün olarak gördüğümüz için bu gibi didikleme durumunu kendimizde hak buluyoruz. Evet erkekler bunu daha çok yapıyor. Eski sevgili ile yaşanan en özel durumları bile sorgulayanlar var.
           mrlawyerkk
           Ben de kadınların bunu daha çok yaptıklarımnıdüşünüyorum. Kadınlarda birde bu exleri deli gibi stalklama huyu var.
            dr.rock
            Eski ilişki tecrübedir Gidip eski ilişkiye “Nelerden hoşlanıyor” diye sorulur Sora sevdiceğine öyle şeyler yapılır
             helena22
             Bunu eşeleyen insanla olmaz arkadaşlar, yaşadım gördüm biliyorum. Kimse sizin geçmişinize bakmamalı, beraber kuracağınız geleceğe odaklanmalı
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.