Eski İlişkinin Bitmesinin Akabinde Büyük Bir Hızla Başlanan Yeni İlişkinin Şansı
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   peripedia
   Ayrıldıktan sonra yeni bir ilişkiye başlamanın bir süresi yok tabii ama hiç hız kesmeden bir nefeslenmeden başlayan yeni ilişkinin şansı yoktur bence. İlişkisini yeni sonlandıran tarafa biraz zaman tanımak biraz yalnız kalmasını beklemek hem daha doğru hem de yeni ilişkinin geleceği için daha faydalı. Günümüz ilişkilerinin en temel sorunlarından bir de bu hız aslında. Hızla tüketme durumu. İnsanlar artık Tinder kafası ile ilişkilerine karar veriyorlar. Bu olmadı mı? Hemen kaydır ve yeni biri ile tanış. Bir chat, flört uygulaması için anlamlı bir özellik olabilir ama gerçek dünyada pek işe yaramıyor hatta sırf bu sebeple sonuç hüsran bile olabiliyor.
    detokssuyu
    Hayatta her şey olabilir bunun için bir süre biçmek yanlış. Belki o esnada hayatınızın aşkı, ruh eşiniz karşınıza çıktı. Duygu durumları bunlar matematik işlemiyor o noktada.
     sedefartuny
     Hayat bu ne getireceği belli olmaz. Önemli olan doğru insanla doğru zamanda karşılaşmak buna inanıyorsanız zaten her halükarda şans vardır. Yanlış zamanda şayet bekleyin tabi ki.
      mrlawyerkk
      E bu da bir tür aldatma. Hangi ara biriyle tanışıldı da karar verildi ilişki başladı falan. Eski ilişkiye büyük bir saygısızlık bence. Biraz soğusun ne bu acele?
       eski_bi_tanidik
       Tek bi 🩹emoji
        patronicee
        Vah benim aşk acısı çekip ortalığı 56 ya vermelerim. Vah benim kafamı bir milyon edip dumanı duman üstüne üflediğim gecelerim. Vah benim aşk diye gençliğimi ziyan etmelerim. Unutamadığım, nefes alamadığım gecelerim. İyi ki başkalarında teselli aramamışım, iyi ki sevmenin hakkını vermişim.
         nickimdebileolmaz
         İnsanlar sevdiği için değil boşta kalmayayım diye yeni ilişkiye başlıyor hızlıca.
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.