Eski Huzurlu Türkiye Denildiğinde Akla Gelen Şeyler
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   keladam
   Kapının önünde öpüşen ve kimsenin karışmaya cesaret edemediği gençler. Liderlerin karşı karşıya gelmeye cesaretleri olup saygı çerçevesi içerisinde tartışma programlarında boy göstermeleri. Dizilerde alkol içeren keyifli sahneler. Gülse Birsel'in sunduğu GAG programı. Önüne gelene dava açmayan siyasiler. İstiklal Caddesinin ağaçlı hali. gibi gibi. Örnekler çoğaltılabilir. Sizin aklınıza neler geliyor?
    mrs_furby
    Mehmet Ali Birant, 32. Gün, Koca Kafalar vs.
     kasarhande07
     Hande Yakar
      patronicee
      Hastanelerde geceden sıra kuyruğuna giren Türkiye. Temel ihtiyaçların karaborsada olduğu Türkiye. Eczanelerde yığınla sıra bekleyen Türkiye. Siyasetin psikolojik baskıyla ve korkuyla infazla hatta idamla işlediği Türkiye. Darbeye dizçöküp korkudan titreyen Türkiye. Alın size eski huzurlu Türkiye. İstediğiniz kadar linçleyin. Hatta Dislike ekibim hemen faaliyete geçebilir ama bu nankörlük gerçeğini değiştirmez.
       fuzbing
       Kapının önünde öpüşen ve kimsenin karışmaya cesaret edemediği gençler. < yalnız eskiden yapılıp şuan yapılamayanlar arasında sayamazsın bunu. çok bi fark olmasa da şuan eskiye nazaran daha rahatlar.
        agac-ceviz
        gülhane parkı google yaz ceviz ağacı çıkar hemen gerçekten huzur ailelerin nefes aldığı bir yerdi sonra kapattılar iyi halt ettiler
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.