Eski Bir Aşk Anınızı Anlatın Bakalım
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   diocu01
   Eski bi aşk anınızı anlatın size aşık olan biri olabilir platoniğiniz olabilir karşılıklı yaşadığınız şeyler olabilir eğer sorarsanız bende benimkini anlatırım :-):-):-)
    -_-merve-_-
    Sevgililer günü ne alsam karar veremedim.Dayımın bir güzel bir küçük arabası vardı.Ex sevgilim arabaları severdi.Banyodaydı araba dayı elimi yıkıyorum diye arabayıı aldım.Eve geldim Arabanın altında 60 tl yazıyor kararsız kaldım ve kendimi kötü hissetmiştim.Sonra verdim arabayı.Dayım bizim eve geldi banyodaydı diyo onu ben nereye koyduğu unuttum diye bildiğiniz ağladı sonra ex sevgilime bu olayı anlattım geri verdi arabayı sonra dayımın yatağına attım dayım başka bir arabayla geldi bulsum dedi ve benim aldığım arabayı gösterdi bunu bilmiyorum nereden geldi ama beğenmedim diye gözümün önünde çöpe atmıştı.ex sevgilime sigara almıştım.
     ladydisko
     benim değildi tanık olduğum sevimli bir aşk hikayesi anlatayım kampüste bir çocuk vardı sevdiği kız için onun okuduğu bölümün önünde aşk şarkıları söylerdi gitarıyla yaz kış demedi sonunda kızı kendine aşık ettirdi. sonra onlara ne oldu bir fikrim yok ama çok hoş bence hikayeleri
      the-fearless
      Lisedeyken bir hocamız sınıfça çok konuştuğumuz gerekçesiyle bütün sınıfı kız erkek yanyana olacak şekilde oturttu. Beni de şansıma platonik olarak sevdiğim kızın yanına oturttu. Sınıfta pek konuşmayan bir kızdı. O yüzden aramızdaki muhabbet öyle aman aman iyi değildi. Bir gün otururken bir anda sıradan korkarak kalktı. Ben önce ne olduğunu anlamaya çalıştım. O bana çantanın içinde örümcek olduğunu söyledi. Ben de kendimi ona kanıtlama içgüdüsüyle direkt örümceği yakalamaya çalıştım ve yakaladım. Hikayenin sonrası o kadar da mühim değil ama bu olaydan sonra ben salak gibi kendimle gurur duymaya başlamıştım.
       herseyinaktivisti
       O kadar eski ki hatırlamıyorum
       /
       0

       Tarihe Göre

       İçerik bulunamadı.