Eşiniz Başkasıyla Dudak Dudağa Öpüşmek İçin İzin İstese?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   alengirik
   İzin verir misiniz, tepkiniz nolurdu? Haberimize geçelim: Selen Görgüzel sahnede öpüşmeden önce oyunu kesip Hamdi Alkan'dan izin aldı Selen Görgüzel Alkan, rol aldığı tiyatro oyununda partneri ile öpüşmek için kendisini en ön sıradan izleyen eşi Hamdi Alkan'dan izin istedi. "Sanat için" diyerek eşinden onay alan Görgüzel, partneriyle öpüştü. Hamdi Alkan ise oyun sonrası basın mensuplarının röportaj teklifini geri çevirdi. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla gündemden düşmeyen Selen Görgüzel Alkan, kadrosunda yer aldığı Seviyorsan Ayrıl Bence oyununda ilginç anlara imza attı. Oyunda partneri İrfan Kangı ile öpüşmesi gereken Alkan, eşi Hamdi Alkan kendisini izleyince zor anlar yaşadı. Rol gereği Selen Görgüzel ile öpüşmesi gereken Kangı, "Şu an öpüşmemiz gerekiyor ama Hamdi abi burada. Benim eşim de burada. Hamdi abi sonra işlerimizi etkilemez değil mi, bir sıkıntı olmaz" dedi. Partnerinin sözlerinden sonra konuşan Selen Görgüzel Alkan ise eşine dönerek "Sanat için. Oyuncu da oynamak zorunda" dedi. Eşlerinden onay alan ikili rol gereği öpüştü. "KONUŞACAK BİR ŞEYİM YOK" Hamdi Alkan, oyun sonrası basın mensuplarının röportaj teklifini geri çevirdi. Konuşmak istemeyen Alkan, “Onların oyunu konuştular. Benim konuşacak bir şeyim yok. Güzel bir oyundu. Çok teşekkür ederim” dedi. Kaynak:
   https://www.mynet.com/selen-gorguzel-sahnede-opusmeden-once-oyunu-kesip-hamdi-alkan-dan-izin-aldi-372692-mymagazin
   https://www.mynet.com/selen-gorguzel-sahnede-opusmeden-once-oyunu-kesip-hamdi-alkan-dan-izin-aldi-372692-mymagazin
   Başlığı açanın yorumu: Böyle sanatın amk.😅
    lutfen-ama
    Oyunu kesip sormaları ayıp olmuş bence. Sanat için diyor ama sanat icra edemiyor. Eşiniz alınacaksa tiyatroyu bırakacaksınız gündem olma çabaları bunlar, eşi de izin vermeyecekse izlemeye gelmesin, zaten provası olan bir şey tiyatro. Doğaçlama yapmadılarsa ki böyle oyunlarda bu tür doğaçlamalar olmaz yeterince dikkat çekmiş istediği gibi, keşke tiyatroyu daha iyi bilen insanlar olsak da adam şöyle, kadın böyle yapmış diye yargılayacağımıza oyuna yapılan saygısızlığı tartışsak.
     horny
     izlerken biraz utandım yani adam şak diye öpseydi sorun olmayacaktı. bilinçli olarak yapmış yani bundan keyif alan insanlar var. başkalarının sevgilileriyle onların gözü önünde sevişmek isteyenler falan. bende böyle bir algı yarattı durum. soruya yanıt vermiyorum belki olabilir belki olamaz 😘
      fairytale-
      Yok kardeşim ne pezemeki. D
       patronicee
       'Çağdaşlık' adı altında yenilen bilmem kaçıncı zibil.
        sairsel
        Bu kadar genişlik biraz fazla!
         tsukyomi
         İzin istiyorsa veririm. Eşyaları ve yüzüğüyle birlikte. Benim burada onca üniformalı Slav'ın arasında iflahım seviliyor, o 'ben öpebilir devuşka?' diyecek he kurban? Yallah Gulag'a. Kapitalist pzvnk. Canım sıkıldı şimdi ya.
          asit
          Ulan Cino yapsana sihir mihir bi şeyler karın öpüşüyor orda :(
           gizemino
           Yaaa başlıkla tiyatro gösterisi bambaska seyler orada gayet sakasiyla tiyatrasal bir seyler olmus gayet tatli diğer türlüsünü cevaplamayalim bence
            acurrr
            benim hoşuma gitti izlemesi zevkli aktivite. evli değilim sevgilim de yok bence hepiniz sevgililerinizin eşinizin başkalarıyla öpüşmelerine izin vermelisiniz.
             biribizidurdursuncanim
             Benim daha çok takıldığım şey oyunu kesip böyle saçma bir şey için izin almak. Oyun kesilir mi arkadaş? Sen rolün ne gerekiyorsa onu yapacaksın zaten.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.