Eşiniz Başkasıyla Dudak Dudağa Öpüşmek İçin İzin İstese?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   alengirik
   İzin verir misiniz, tepkiniz nolurdu? Haberimize geçelim: Selen Görgüzel sahnede öpüşmeden önce oyunu kesip Hamdi Alkan'dan izin aldı Selen Görgüzel Alkan, rol aldığı tiyatro oyununda partneri ile öpüşmek için kendisini en ön sıradan izleyen eşi Hamdi Alkan'dan izin istedi. "Sanat için" diyerek eşinden onay alan Görgüzel, partneriyle öpüştü. Hamdi Alkan ise oyun sonrası basın mensuplarının röportaj teklifini geri çevirdi. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla gündemden düşmeyen Selen Görgüzel Alkan, kadrosunda yer aldığı Seviyorsan Ayrıl Bence oyununda ilginç anlara imza attı. Oyunda partneri İrfan Kangı ile öpüşmesi gereken Alkan, eşi Hamdi Alkan kendisini izleyince zor anlar yaşadı. Rol gereği Selen Görgüzel ile öpüşmesi gereken Kangı, "Şu an öpüşmemiz gerekiyor ama Hamdi abi burada. Benim eşim de burada. Hamdi abi sonra işlerimizi etkilemez değil mi, bir sıkıntı olmaz" dedi. Partnerinin sözlerinden sonra konuşan Selen Görgüzel Alkan ise eşine dönerek "Sanat için. Oyuncu da oynamak zorunda" dedi. Eşlerinden onay alan ikili rol gereği öpüştü. "KONUŞACAK BİR ŞEYİM YOK" Hamdi Alkan, oyun sonrası basın mensuplarının röportaj teklifini geri çevirdi. Konuşmak istemeyen Alkan, “Onların oyunu konuştular. Benim konuşacak bir şeyim yok. Güzel bir oyundu. Çok teşekkür ederim” dedi. Kaynak:
   https://www.mynet.com/selen-gorguzel-sahnede-opusmeden-once-oyunu-kesip-hamdi-alkan-dan-izin-aldi-372692-mymagazin
   https://www.mynet.com/selen-gorguzel-sahnede-opusmeden-once-oyunu-kesip-hamdi-alkan-dan-izin-aldi-372692-mymagazin
   Başlığı açanın yorumu: Böyle sanatın amk.😅
    acurrr
    benim hoşuma gitti izlemesi zevkli aktivite. evli değilim sevgilim de yok bence hepiniz sevgililerinizin eşinizin başkalarıyla öpüşmelerine izin vermelisiniz.
     patronicee
     'Çağdaşlık' adı altında yenilen bilmem kaçıncı zibil.
      fairytale-
      Yok kardeşim ne pezemeki. D
       badideasensei2
       bu ne böyle , hayır izin vermem.
        tsukyomi
        İzin istiyorsa veririm. Eşyaları ve yüzüğüyle birlikte. Benim burada onca üniformalı Slav'ın arasında iflahım seviliyor, o 'ben öpebilir devuşka?' diyecek he kurban? Yallah Gulag'a. Kapitalist pzvnk. Canım sıkıldı şimdi ya.
         sairsel
         Bu kadar genişlik biraz fazla!
          kafatamircisi
          Gavat değilseniz izin vermezsiniz bu da soru mu?
           mrsnl33
           Kadin sanat ayağına boynuzlamış seni Hamdi abim 🤭🤭
            gizemino
            Yaaa başlıkla tiyatro gösterisi bambaska seyler orada gayet sakasiyla tiyatrasal bir seyler olmus gayet tatli diğer türlüsünü cevaplamayalim bence
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.