10
22.12.2020
Eşinin Onu Aldattığını İddia Ettiği Kişiyi Sokak Ortasında Çırılçıplak Gezdiren Adam
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   arasserin
   Halkalı da bir adam, boşanma aşamasındaki eşi ile ilişki yaşadığını iddia ettiğini başka bir adamı akrabalarıyla birlikte darp ettikten sonra çırılçıplak soyarak mahallede gezdirmiş. Bir süre sonra polis ekipleri çıplak adamı görünce olaya müdahale ediyorlar. Polisler adamın üzerine çöp poşeti geçirmiş arından da üzerini kapatmış. Olaydaki herkesi gözaltına alan polisler, taraflar birbirilerinden şikayetçi olmayınca hepsini serbest bırakmış.
   https://t24.com.tr/video/esi-ile-iliski-yasadigini-iddia-ettigi-kisiyi-sokak-ortasinda-cirilciplak-gezdirdi,34883
   Kaynak
   Adamın yaptığının yanlışlığını tartışmaya gerek bile yok. Zaten boşanma aşamasında olduğun biri, başkasıyla birlikte olma ihtimali olabilir, aranızdaki ilişki sonuçta bitmiş. Tamam sinirlendin hadi sonuçta hala eşin olan bir kadın, yani sokakta adamı çıplak gezdirmek ne? Kaçıncı yüzyılda yaşıyor Allah aşkına. İnsanlar sorunlarını konuşarak çözmekten bu kadar mı aciz.
    me_out_bye
    🤔. 🤷🏻‍♂️ Ne diye siye diyecesin yani 🤷🏻‍♂️ Herkes bir şeyler yapıyor işte. Bu sahne aklıma geldi ben yine işi makaraya vurdum 🤔🤷🏻‍♂️;
    https://youtu.be/uZ7vkmUNTPA
    https://youtu.be/uZ7vkmUNTPA
    turning into fun 🤔 wtf 🤷🏻‍♂️ 💃
    https://youtu.be/CWtS7jyhl-0
    https://youtu.be/CWtS7jyhl-0
    (Bu arada parentez içi. Niye utansınki ? Bebek gibi kadın. Bakan imrenir kıskanır görsel şölen yaşar k. Pis kara cahiller 😒) - Dipnot. Ben zırhlılardanım. 3:50 3:54 4:10 4:13 Pislerden olmam. 🙅🏻‍♂️. 🤝🏻👍🏻.
     me_out_bye
     Walk of shame yapmış. Dayı Game of Thrones izlemiş 🙆🏻‍♂️ Hahahaha. Wihiiiii. Shame ! Shame ! Shame ! çacink. Türk diye ama türk versiyonu yapmış 🤔 Çok sade ses yok bir şey yok çançan.🤔:/😒 İki maganda eli arasında. Sıkıcı 🤔😒🤷🏻‍♂️
      monaiman
      Midem bulanıyor hepsinden.
       nykskaos
       Geriye evrim hız kesmeden devam ediyor.
        muzlu-pasta
        Ülke normale dönmeye başlamış
         ravenclawindiademi
         karının seni aldattığı adamın çükünü görmek zorunda mıyız amca? bizim ne suçumuz var ?
          dr.rock
          Bence bunları bastı ya seni vururum ya çıplak gezdiririm dedi. Bu kabul etti. Karakolda kimse kimseden şikayetçi olmamış çünkü. Peki kadın? Kadına ceza yok mu?
           cokbilmisdegilcokbilen
           Ayy gördüm, valla güldüm O anı gören insanlar ne yaptılar acaba?
            fuind
            Bu yapılan hareketin hiçbir elle tutulur yönü yok. Orman kanunlarına göre hareket etmenin biz insanlara bir faydası olmayacaktır. Boşanma sebebi bu adam ise ispatla ve nafaka ödemek zorunda kalma ve önüne, hayatına bak yahu. Ülkeye dair umutlarım azalıyor bu tarz saçmalıklarla.
             hogwartsmektubugelmeyen
             Bir de poşet mi geçirmişler ? valla şaka gibi ya. Hiç mi bir Allah'ın kulu bunu yaparken utanmadı ya?
              bisosyolog
              Komik gelebilir, ancak hiç etik değil. Düşünsene özgür bir kadınla birliketsin boşanma aşamasında olduğunu düşünüyorsun. Manyağın biri geliyor sana bunları yapıyor. Psikolojini nasıl düzeltirsin?
              /
              0

              Tarihe Göre

              İçerik bulunamadı.