Eşinin Kendine Ait Kredi Kartına El Koyan Harcamalarına Bakıp Hesap Soran Eş Tipi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sfsdafsdfdsfa
   Bazı zamanlarda ne bu diye afallar insan sorgular tamam orda sıkıntı yok ama lakin Kendin kazanıyorsun ama kocan ufacık bir harcamaya bile şiddet kullanıp seni dövme sebebi oluveriyor. Üzerine şifre değiştirip tamamen el koyanlar da var bence böyle psikolojik baskı altına sokulacak durumlarda karşı tarafın yerinde olsam boşardım bizzat benzerini yaşadım yakınımda ve inanılmaz. E sen çalışmıyor musun ? kendin kazanmıyor musun bu parayı çok şeyde değil ya ufacık market alışverişi yüzünden delice dövülen kadınlar var yazık cidden bu hayatımda gördüğüm en rezil durum. köpek gibi çalışıp kocan yüzünden cebinde su alacak paran bile olmaması. Bu şiddet içinde kaç katmana ayrılıyor şaşıyorum bazen. Ve bu konu çok normal karşılanıyor kocan tabi alacak takip edecek gerekirse cezanı verecek diye ... kızmıyorum o safhayı geçtim sadece üzülüyorum artık. Çevremde bunu yaşayan insanları gördükçe. her evlilik mükemmel değildir bazen su istimal edilir farkında olun bazı haklarınızın alınmasına göz yummayın.
    ladydisko
    mantık evliliği yapan eştir
     eefenizz_
     Yan caman gibi orman adamıdır NET. Boşa gitsin hmxhfnc Şunun tipine baaak amk 😨;
      redblack
      Kendi kartini cikarip aman bosver kocam odesin diyerek kocasinin kartindan çeken hanimlardan cok fazla taniyorum
       dr.rock
       Bu söylediğin şizofreni Ama her iki taraf içinde Dayak konusuna girmiyorum, onun her türlüsü yanlış ama mesela bir arkadaşımın eşi para saklıyor falan, bu konuda hoş değil ya da aile ekonomsini adamın üzerine yıkmış. Eğer bir erkek kadının çalışmasıyla ilgili bir sorun yaşamıyorsa ki yaşamamalı, kendi kazandığı parada karısının hakkı olduğunu bilir. Bu kadın içinde geçerli olmalı. Kazanılan parada havuza atılmalı. Yani ne kadın ne de erkek "benim-sahibiyim" kafasına girmemeli. Biz kafası iyidir. bilemiyorum belkide halen ata erkil etkide olabilirim ama bazen bunun bir eşitlik olduğunu kadınada hatırlatmak gerekiyor
        nobodyy1
        Benden uzak Allah'a yakın olsun. Nefret ederim. Ne o öyle hesap sormak..
         redblack
         Kirmayip okudum yazini; Bunlar ne insan ne de eştir, topluma gram faydasi olmayan asalak tiplerdir. Kadina sadece kadina degil, şiddetin her turlusu sakincalidir. İnsanlar evlenirken iyi günde kötü günde kismini çok cabuk unutuyorlar. Bir ev için, para havuzda birikir, gereksiz harcama varsa her iki taraf icin de sorgulanabilir bu şiddet şeklinde degil, birikim yapmak yerine neden her sene telefon degistirdigi ya da 305. ayakkabisini aldi diye sorulur. Havuz sistemi işe yaramiyorsa para yonetimi en iyi kontrol edebilene devredilir. Sahsen tutumlu biri degilim, evli olsam icinden sigara ve bi miktar ayarir kalaninin kontrolunu eşime birakirdim.
          asit
          ortada şiddet, dayak varsa zaten hepten yanlış bir durum.En ufak harcamalara bile şiddet gösterip dayak atan varlık, gözünün üstünde kaş var diye de bahane edip dayak atabilir..Aksi durumda yani aptal saptal gereksiz limit doldurup adama ekstre sokmak da vicdansızlıktır.. bu durumda uyarı da yapılır kart da alınır...zaten aklı başında insan bu toplara hiç girmez..
           thetalentedmrripley
           1- Şiddetin bahanesi, mazereti olmaz. 2- Attığın her adımın, harcadığın her kuruşun hesabını sorarım diyen adamdan da evin tüm giderlerini adama yükleyip de ben çalışıyorum kendim kazanıyorum kendime harcayacağım tabi diyen kadından da eş olmaz. 3- Ben kredi kartı kullanmıyorum, eşim de kullanmasın. Ne kazanıyorsak beraber harcarız, hesapsız kitapsız.
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.