Eşini Emziren Kadın
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   horny
   Tiktok'ta karşıma çıkan kadın ve koca yürekli eşi. Kadının memesi tıkandığı için türlü yöntemlere baş vuruyor ama çözümü adamda buluyor. Emziren kadınlarda süt kanalının tıkanması sonucu oluşan bakteriyel enfeksiyon nedeniyle bebeğini emziremeyen Jennifer isimli kadın, deneyimlerini TikTok hesabı üzerinden yayınladığı videolar üzerinden aktardı. Sosyal medyada viral olan kadın, yaşadıklarını ve bulduğu ilginç çözümü anlattı. Tuzlu duş, sıcak su havlusu, tıkanıklığı giderici aletler gibi pek çok tekniği denediğini ancak sonuç alamadığını dile getiren kadın, Google üzerinden yaptığı uzun araştırmalar sonucunda karşılaştığı makaleyi şöyle anlattı: "BANA YARDIM ETMEK İSTER MİSİN DİYE SORDUM" "Makalede partnerinizin pıhtıyı emerek tıkanıklığı gidermesi gerektiği yazıyordu. 40 yıl düşünsem böyle bir şeyi yapacağım aklıma gelmezdi. Ben de eşime bundan bahsettim ve 'Bana yardım etmek ister misin?' diye sordum. Eşim de, 'Senin için bunu yaparım. Öğürebilirim, istifra edebilirim ancak senin için bunu yapacağım' diye yanıt verdi. Eşim emdiklerini tükürebilsin diye bir kase aldım ve eşimi emzirdim." "ARTIK HAYAT BOYU BAĞLANMIŞIZ GİBİ HİSSEDİYORUM" Sputnik'te yer alan habere göre; Jennifer isimli kadın, emzirdiği eşinin ilk tepkilerini ise şöyle anlattı: "Başlangıçta biraz tadını aldı ve bana 'Aslında gerçekten tatlıymış' dedi. Pıhtıyı çıkardığında ise öğürmek üzereydi. Çünkü pıhtı çıktıktan bir anda akmaya başladı ve bu kadarı yeterli oldu. Artık hayat boyu bağlanmışız gibi hissediyorum." Kullanıcılar, Jennifer'ın eşine o an neler hissettiğini de sordu ve şöyle yanıt aldı: "Eşimin sütünü emdim. Çok acı çekiyordu ve bu bizim için farklı bir deneyimdi. Sanki eşimi yılan ısırmış ve ondan zehiri emiyormuş gibi hissettim. Düşünebildiğim tek şey acı içerisinde olmasıydı ve bebeğimizin süt ememiyor olduğu gerçeğiydi. Ben de harekete geçip sorunu çözmek istedim ve bunu yaptım. "Videonun sonunda Jennifer eşinden, sütün tadına puan vermesini istedi. Eşinin yanıtı ise şöyle oldu: "Oldukça güzeldi. Sanırım 9 verirdim. Aslında bence tadı tam 10'luktu ama 10 olduğunu itiraf etmek istemiyorum."
   https://www.tiktok.com/@twodears/video/7041337476010511622
   https://www.tiktok.com/@twodears/video/7041337476010511622
    fairytale-
    Yok daha memeler. Sütünü sağıp mayalayan kadın vardı birde.
     tsukyomi
     Anasının 6 ay emzirip bıraktığını brüt 10, net 4 yıldır emziriyorum, tek fark sütüm yok. Millet bir kere emzirmiş wuhuuw çok büyük bir şey. Boşa yaşıyorum boşa.
      samyeli90
      Annemin de süt bezleri tıkalıymış ama sağma makinası ile açılmış garip
       eefenizz_
       Abi çok iyi amk ya
        gulfemkaya
        Karşılıklı anlaşma yardım yoluyla birbirlerine iyi gelmişler iste olmasi gerektiği gibi
         bazileos
         Bebeklerin en büyük ihtiyacı gelişmeleri için Anne sütü bunu bilmeyen yoktur aramızda... Gerçekten çok büyük bir iş başarmışlar çocukları için..
          beril_sudee
          Harika ya, bu kez bir amaç için emmiş oldu. Faydalıı
           sairsel
           Eşini emzirmeyen kadın var mıdır ki?
            kalpci
            Bunda bir acayiplik yok. Elbette emecek, o memeler bebeğin değil, babanın. Bebeğin olan süt. Ayrıca meme başı uyarısı arttıkça prolaktin salınımı yükselir ve süt üretimi artar
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.