Eşin Dışarıda Değil Evde Mini Etek Giymesini İstemek
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   peripedia
   Uğurkan Erez'in beyanı. "Eski eşime mini etek giydirmek istemezdim çünkü insanların ağzı torba değil. Bir yere gittiğimiz zaman biri bir şey söyleyecek ve tatsızlık çıkacak ama evde istediği gibi mini eteğini giysin." demiş. Utanmadan eski eşine böyle bir gönderme yapıyor orasını geçiyorum ama biri bana şunu anlatabilir mi? "Dışarıda giymesin evde giysin ne demek? İstiyorsa giyer evinde mini eteğini ama bu nasıl ben merkezci bir düşüncedir? Sadece ben eşimi mini eteği ile göreyim düşüncesi değil mi bu? Bu durum sadece herhangi bir ünlünün gafı da değil. Böyle düşünen insanlarla karşılaştım. Erkeklerin birçoğu dekoltesi olan ve mini olan kıyafetlerinin birer fantezi giyim olduğunu düşünüyor. Neden peki? Hadi "Mini giymeni istemiyorum" durumunu bir şekilde anladık diyebilirim ama "Evde giyebilirsin" ne demek oluyor. Bir jest mi yapılmış oluyor yani ya da özgürlük mü tanınıyor?
    mrs_furby
    Bu da kendine erkek mi diyor? Kadın senin malın mı ki evirip çevirip şekle sokasın ibibik? İstediğini istediği yerde giyme hakkına sahip, çünkü kendi yaşamı kendi isteği. İstemiyorsan da kapı orada. Bunlar da medeniyim diye ortada dolanıyor ya.
     kisacadeniz
     Sevgilim, eşim, kardeşim ya da annem. Kendini içinde hangi kıyafetin güzel hissediyorsa onu giymeli. Kadınlar giymemeyi değil erkekler bakmamayı öğrenmeli
      mandrake85
      Evet yine gelmiş istediğim şeyi giyerim bana karışamazsıncılar. Tabiki giyersin güzel kardeşim ama sonra bakılıp laf atıldığında ağlama. Burası Avrupa değil. Sende pekala biliyorsun. Gelelim konumuza karımın veya sevgilimin tabiki mini etek giymesini istemem. Ya siz iyi misiniz mini etekten bahsediyoruz. Kaç erkeğin pis pis bakıp aklından neler geçiyor biliyor musunuz. Kadına konu basit geliyor aga diyoki E bakma sende. Konu öyle basit değil. Benim karıma bakacak ben sinirlenmeyeceğim öyle mi? Maşallah çok güzel olmuşsun mı diyeceğim. Ulan kaç erkek var şu ülkede karısının mini etek giymesine izin veren. O zaman bende diğer kadınlara bakayım E kusura bakma göz bu istediğim yere bakarım karışamazsın diyeyim
       arasserin
       Sevgiline kendi malınmış gibi davranmazsın. İstediğini giyer
        mrlawyerkk
        Uğurkan Bey, eşinizin dahi sizi ciddiye aldığını düşünmüyorum. Bu az tanınan ünlülere gündem olmaları için kadınlara ilişkin abuk cümleler kullanın falan diyorlar herhalde. Hepsi aynı taktiği uyguluyor.
         epicdevil
         Adam çok haklı. Kadın dediğin süsleniyorsa eğer kocası için süslenecek. O mini eteği niye giyiyor? milleti tahrik etmek için mi? yoksa kocasını mutlu etmek için mi? Kadın kocasının istediğini yapmak zorunda. Konu kilit!!!
          makeup-alp
          Dışarda giyemeyecekse evde niye giysin?
           burakb_
           İstediği zaman istediğini giyer, ben boşanırım sadece. Aranızda bazıları bunu söyleyince de köpürüyordur eminim. Siz kadınların şu aptal dünya vizyonundan aşırı sıkıldım artık. Güzel görünme arzusunu anlıyorum, bu konuda da hep kendimce makul davranmaya çalıştım ilişkilerimde ama bahsettiğiniz şey mini etek. Amacı artık tamamen farklı boyutlara yönelmeye başlamış bir kıyafet ve hatta evet bir fantezi giyim. Yarattığı farklı etkiden dolayı erkekler klasik "Evde giyebilir" lafını söylüyorlar. Normal eteğe "Evde giyebilirsin" lafını duyuyor musunuz ? Hayır. Siz sadece bu gerçeği görmezden gelerek keyfinize göre davranmayı tercih ediyorsunuz. Çünkü evlendiğinizde, sevgiliniz olduğunda sonuçlarını sizden çok muhtemelen götünüzü dayadığınız herif çekecek. Birisi bir şey dediğinde yanınızdaki adam milyon tane duyguyu aynı anda yaşıyor ve harekete geçmek zorunda olan da o. Zaten öyle olması gerek değil mi ? Ondan sonra gözünüzün önünde bıçağı sokup bağırsaklarını önünüze dökerler siz de hevesinizi almış olursunuz. Erkeklerin şikayet etmesine, bunları konuşmasına alışık değilsiniz biliyorum ama karşınızdaki çoğu erkek aynı durumları yaşıyor, bazen üstesinden gelebilir, bazen de gelemez. Bunların hepsini bastırmak ve kendi içlerinde çözmek zorunda oldukları için ondan sonra birikip birikip patlayan sorunlu erkeklerle karşılaşıyorsunuz. İçinde yaşadığı her bir duyguyu sadece sinirlenerek boşaltmasına izin veriliyor, kıskançlık da sinire dönüşüyor, üzgünlük de, utanç da, hayal kırıklığı da. Bunların dışında gösterdiği her bir duygu toplum gözünde maskülenliğini zedeliyor. Sizin gözünüzde de zedeliyor çünkü bazılarınız biliyorum ki bir şeyin nasıl göründüğüne tam anlamıyla takıksınız. Fiziksellikten bahsetmiyorum. Ama siz sadece o gün giyeceğiniz eteğin rengini düşünün boşverin. Kalan her şeyi erkek halletsin. Bir de hayat arkadaşı falan arıyorsunuz güya ama karşınızdaki insanı aslında tamamen görmezden geliyorsunuz.
            detokssuyu
            Ne sığ düşünceler bunlar böyle. Bunları televizyon ekranlarından mı söylemiş bir de? Kadınlar evde eşleri için giysin o minileri, eşleri için yaşasınlar. Kendileri için bir şey yapmasınlar öyle mi? İyice coştunuz siz iyice.
             gizemino
             Oh paşama bak. Başka ne istersin acaba. Sokakta da iki adım gerinde başım eğik mi yürüyeyim. Tövbe ya. Kafayı yedirtiyorlar insana
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.