Eşin Dışarıda Değil Evde Mini Etek Giymesini İstemek
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   peripedia
   Uğurkan Erez'in beyanı. "Eski eşime mini etek giydirmek istemezdim çünkü insanların ağzı torba değil. Bir yere gittiğimiz zaman biri bir şey söyleyecek ve tatsızlık çıkacak ama evde istediği gibi mini eteğini giysin." demiş. Utanmadan eski eşine böyle bir gönderme yapıyor orasını geçiyorum ama biri bana şunu anlatabilir mi? "Dışarıda giymesin evde giysin ne demek? İstiyorsa giyer evinde mini eteğini ama bu nasıl ben merkezci bir düşüncedir? Sadece ben eşimi mini eteği ile göreyim düşüncesi değil mi bu? Bu durum sadece herhangi bir ünlünün gafı da değil. Böyle düşünen insanlarla karşılaştım. Erkeklerin birçoğu dekoltesi olan ve mini olan kıyafetlerinin birer fantezi giyim olduğunu düşünüyor. Neden peki? Hadi "Mini giymeni istemiyorum" durumunu bir şekilde anladık diyebilirim ama "Evde giyebilirsin" ne demek oluyor. Bir jest mi yapılmış oluyor yani ya da özgürlük mü tanınıyor?
    mrs_furby
    Bu da kendine erkek mi diyor? Kadın senin malın mı ki evirip çevirip şekle sokasın ibibik? İstediğini istediği yerde giyme hakkına sahip, çünkü kendi yaşamı kendi isteği. İstemiyorsan da kapı orada. Bunlar da medeniyim diye ortada dolanıyor ya.
     vsjvsjvsjv000
     Yaa evet bize değil etrafa/çevreye güvenmiyorlar zaten.
      kania_
      Bu adamdan bunu beklemezdim. Yakıştıramadım malesef
       detokssuyu
       Ne sığ düşünceler bunlar böyle. Bunları televizyon ekranlarından mı söylemiş bir de? Kadınlar evde eşleri için giysin o minileri, eşleri için yaşasınlar. Kendileri için bir şey yapmasınlar öyle mi? İyice coştunuz siz iyice.
        sedefartuny
        Şu aptal söylemlerinden vazgeçmeyecek bunlar biz mi görmezden gelsek artık acaba? Ve evet böyle düşünen beyler var. Umuyorum birgün kendilerine ve hayatlarındaki kadına güvenmeyi öğrenirler ve kadınları azad ederler bu saçmalıklardan.
         makeup-alp
         Dışarda giyemeyecekse evde niye giysin?
          mrlawyerkk
          Uğurkan Bey, eşinizin dahi sizi ciddiye aldığını düşünmüyorum. Bu az tanınan ünlülere gündem olmaları için kadınlara ilişkin abuk cümleler kullanın falan diyorlar herhalde. Hepsi aynı taktiği uyguluyor.
           kisacadeniz
           Sevgilim, eşim, kardeşim ya da annem. Kendini içinde hangi kıyafetin güzel hissediyorsa onu giymeli. Kadınlar giymemeyi değil erkekler bakmamayı öğrenmeli
            arasserin
            Sevgiline kendi malınmış gibi davranmazsın. İstediğini giyer
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.