105
20.1.2021
Eşin Dışarıda Değil Evde Mini Etek Giymesini İstemek
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   peripedia
   Uğurkan Erez'in beyanı. "Eski eşime mini etek giydirmek istemezdim çünkü insanların ağzı torba değil. Bir yere gittiğimiz zaman biri bir şey söyleyecek ve tatsızlık çıkacak ama evde istediği gibi mini eteğini giysin." demiş. Utanmadan eski eşine böyle bir gönderme yapıyor orasını geçiyorum ama biri bana şunu anlatabilir mi? "Dışarıda giymesin evde giysin ne demek? İstiyorsa giyer evinde mini eteğini ama bu nasıl ben merkezci bir düşüncedir? Sadece ben eşimi mini eteği ile göreyim düşüncesi değil mi bu? Bu durum sadece herhangi bir ünlünün gafı da değil. Böyle düşünen insanlarla karşılaştım. Erkeklerin birçoğu dekoltesi olan ve mini olan kıyafetlerinin birer fantezi giyim olduğunu düşünüyor. Neden peki? Hadi "Mini giymeni istemiyorum" durumunu bir şekilde anladık diyebilirim ama "Evde giyebilirsin" ne demek oluyor. Bir jest mi yapılmış oluyor yani ya da özgürlük mü tanınıyor?
    mrs_furby
    Bu da kendine erkek mi diyor? Kadın senin malın mı ki evirip çevirip şekle sokasın ibibik? İstediğini istediği yerde giyme hakkına sahip, çünkü kendi yaşamı kendi isteği. İstemiyorsan da kapı orada. Bunlar da medeniyim diye ortada dolanıyor ya.
     palmiye
     Yaa evet bize değil etrafa/çevreye güvenmiyorlar zaten.
      kania_
      Bu adamdan bunu beklemezdim. Yakıştıramadım malesef
       visnelikapkek
       ya amca senin yasağın yok mu evde kalsana
        detokssuyu
        Ne sığ düşünceler bunlar böyle. Bunları televizyon ekranlarından mı söylemiş bir de? Kadınlar evde eşleri için giysin o minileri, eşleri için yaşasınlar. Kendileri için bir şey yapmasınlar öyle mi? İyice coştunuz siz iyice.
         sedefartuny
         Şu aptal söylemlerinden vazgeçmeyecek bunlar biz mi görmezden gelsek artık acaba? Ve evet böyle düşünen beyler var. Umuyorum birgün kendilerine ve hayatlarındaki kadına güvenmeyi öğrenirler ve kadınları azad ederler bu saçmalıklardan.
          makeup_alp
          Dışarda giyemeyecekse evde niye giysin?
           mrlawyerkk
           Uğurkan Bey, eşinizin dahi sizi ciddiye aldığını düşünmüyorum. Bu az tanınan ünlülere gündem olmaları için kadınlara ilişkin abuk cümleler kullanın falan diyorlar herhalde. Hepsi aynı taktiği uyguluyor.
            kisacadeniz
            Sevgilim, eşim, kardeşim ya da annem. Kendini içinde hangi kıyafetin güzel hissediyorsa onu giymeli. Kadınlar giymemeyi değil erkekler bakmamayı öğrenmeli
             arasserin
             Sevgiline kendi malınmış gibi davranmazsın. İstediğini giyer
              cokbilmisdegilcokbilen
              Bugün de başkaları adına utandık..
               patronice24
               Bende eşim evdeyken dışarıda mini etek giyerim ozaman. Kendi bilir.
                pillowtalk
                Eşiniz sizin malınız veya köleniz değil. Kafanıza göre yönlendiremezsiniz.
                 roar
                 2 TL farkla maksi boy yobazlık da verebiliriz dilerseniz. Bunlar nasıl açıklamalar ya? Gerçekten erkekler siz eğitilmezsiniz.
                  ozymandiase
                  Bir erkek olarak kadını kendi malıymış gibi gören bu mallardan midem bulanıyor. Sana ne?
                   egemencer
                   Çok şükür şu yorumlara ne aptal insanlar, daha nasıl bi ülkede yaşadıklarını algılayamayacak kadar beyin yoksunular diyen bir eşim var. Komiksiniz, alt sınıf bir ortadoğu ülkesinde yaşadığınızı unutuyorsunuz :(
                    fuzbing
                    Ne de güzel demiş. Ne kadar da naif bi düşünce.
                     criglernajjar
                     Evli olsaydım veya sevgilim olsaydı kesinlikle kıyafetine karışmazdım. Aksine mini etek giymişse hoşuma gider, "Çok güzel olmuşsun." derim ona.
                      mandrake85
                      Evet yine gelmiş istediğim şeyi giyerim bana karışamazsıncılar. Tabiki giyersin güzel kardeşim ama sonra bakılıp laf atıldığında ağlama. Burası Avrupa değil. Sende pekala biliyorsun. Gelelim konumuza karımın veya sevgilimin tabiki mini etek giymesini istemem. Ya siz iyi misiniz mini etekten bahsediyoruz. Kaç erkeğin pis pis bakıp aklından neler geçiyor biliyor musunuz. Kadına konu basit geliyor aga diyoki E bakma sende. Konu öyle basit değil. Benim karıma bakacak ben sinirlenmeyeceğim öyle mi? Maşallah çok güzel olmuşsun mı diyeceğim. Ulan kaç erkek var şu ülkede karısının mini etek giymesine izin veren. O zaman bende diğer kadınlara bakayım E kusura bakma göz bu istediğim yere bakarım karışamazsın diyeyim
                      /
                      0

                      Tarihe Göre

                      İçerik bulunamadı.